Якими будуть модні весільні сукні 2013?

Якими будуть модні весільні сукні 2013

Весільні сукні 2013 - це в основному класичні і традиційні моделі!

В майбутньому сезоні менше буде незвичайних моделей, але от у виборі обробки і фасону дизайнери не обмежують фантазію самих наречених. До того ж, модельєри в цьому році урізноманітнюють традиційний білий наряд для весілля, не особливо виходячи за рамки загальноприйнятого.

Весільні дизайнери радять наступні моделі весільних суконь на 2013 рік:

Пишні сукні для весільної церемонії з криноліном і корсетом

Це найпопулярніші і найбільш модні весільні сукні сезону 2013 року. Дівчата відчувають себе в них казковими принцесами. У наступному році вони будуть більш вишуканими і з різноманітними оздобленням.

весільні сукні 2013
весільні сукні 2013
весільні сукні 2013

Короткі весільні сукні

Такі сукні зі спідницею вище коліна вибирають зазвичай юні наречені зі стрункими ніжками і красивою фігурою. Актуальні вони будуть в 2013 році для літнього весілля.

весільні сукні 2013
весільні сукні 2013

Облягаючі весільні сукні

Цей вишуканий і елегантний фасон, який підкреслює красу фігури наречених, зустрічається в колекціях дещо рідше, ніж у попередньому сезоні.

весільні сукні 2013

Фасон «Русалка» або «Рибка»

Ці модні весільні сукні вже не перший сезон взяли на озброєння дизайнери і вони залишилися в лідерах і в 2013 році. Цей фасон настільки дозволяє застосовувати різноманітну обробку, крій, поєднання тканин, що модельєри створюють все нові й нові шедеври.

весільні сукні 2013
весільні сукні 2013

Плаття без бретелей

У числі модних весільних суконь, в першу чергу фігурують моделі без бретелей. Це і зручно, і оригінально, а крім того - відмінно підкреслює шию і лінію грудей.

весільні сукні 2013

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільне болеро: 25 найкращих варіантів!

Колір весільної сукні 2013 року та декор

Безсумнівно, в колекціях модних весільних суконь переважає білий колір. Але в цьому сезоні дизайнери також вирішили продовжити застосовувати поєднання двох кольорів: білого і чорного.

Крім того, весільні сукні 2013 року будуть містити відтінки блакитного, рожевого, золотистого, зеленого, що змусить по-новому зазвучати білий колір весільного наряду.

весільні сукні 2013
весільні сукні 2013

В якості декору весільних суконь в цьому році стали актуальними:

  • Оборки надзвичайно модні в цьому сезоні. Вони здатні додати особливу жіночність будь-якій весільній сукні.
  • Драпіровки і складки. І знову в 2013 році з нами тенденція, в якій головним акцентом стають драпірування і всілякі складки в найбільш немислимих місцях. Вони будуть до місця на будь-яких моделях суконь, від облягаючих фасонів до пишних весільних нарядів.
  • Мереживо в нових колекціях використовується дизайнерами досить часто: воно і комбінується з іншими тканинами, і служать основним акцентом. Мереживо - це легкість, крихкість і жіночність будь-якого весільного вбрання.

весільні сукні 2013
весільні сукні 2013

Отже, на запитання «Якими будуть модні весільні сукні 2013?» ми знаємо відповідь! У 2013 році в моді пишні весільні сукні, які є класикою у всі часи, а також сукні фасону "рибка" і "русалка". У цьому році дизайнери прикрашають сукні мереживом, драпіровками і воланами. Найактуальніші кольори весільного плаття - кремовий, колір шампанського, слонової кістки. З кольорових весільних суконь - блакитний, рожевий і червоний. Наймодніший декор на сукнях - стрічка на талії, банти і квіти, а також вишивка на корсеті.

До речі, якщо говорити про образ нареченої в цілому, то в 2013 році перевага буде віддана природним зачіскам з розпущеним волоссям. На другий план відходить фата, і більше уваги приділяється красі волосся, яку підкреслюють за допомогою шпильок, обручів. Що стосується макіяжу, то тут головне - природна елегантність, якої можна досягти, використовуючи ніжні пастельні відтінки. Важливою складовою образу нареченої будуть очі, їх красу можна підкреслити за допомогою туші для вій. Допустимо застосування яскравої помади, яка поєднувалася б з яскравим відтінком всього наряду.

За матеріалами сайту dly-ledi.info