Якщо обручка впала на весіллі…

Якщо обручка впала на весіллі…

Коли наступає довгоочікуваний день весілля, молодята хвилюються і стають особливо вразливими. Тоді вони починають вірити у весільні прикмети і забобони.

Ще з давніх часів наші предки свято вірили у весільні прикмети. Вони вважали, якщо прислухатися до прикмет і робити все правильно, то подружнє життя неодмінно буде щасливим, забезпеченим, а діти - здоровими і красивими.

Сучасна молодь менше звертає увагу на забобони, ніж наші бабусі і дідусі, однак все-таки цікавиться і прислухається до цих підказок, хоча наукою їхня правдивість не підтвердилася.

Найчастіше можна почути, що молодята переживають, щоб їхні обручки не впали під час церемонії вінчання або у Загсі. Адже відповідно до народної прикмети, якщо обручка впала на весіллі, то чекайте на швидке розлучення.


Що робити, якщо обручка впала на весіллі?


В першу чергу обручку потрібно негайно підняти. Якщо ви не вірите у народні забобони, тоді просто забудьте про цей прикрий момент і насолоджуйтеся святом. Однак, якщо ж у душі все ж закралися сумніви, то скористайтеся такою порадою. Щоби уникнути негативних наслідків, потрібно протягнути через обручку нитку. Бажано, щоб це зробив хтось зі свідків. Якщо обручка випала з рук нареченого, то йому треба після церемонії спалити цю нитку. Якщо наречена не втримала символ сім’ї, то те саме доведеться зробити їй. Тоді у вогні згорить все погане, і молодята будуть жити довго і щасливо.

До речі, також вважається, що не можна губити обручки. Однак в житті всяке буває…

Якщо ви загубили обручку, не переживайте! В цьому нічого фатального і страшного немає. Звичайно, обручки треба намагатися зберігати, але буває, що ми губимо навіть натільний хрестик. Що поробиш! Якщо ви загубили хрестик, ви купуєте новий, освячуєте і надягаєте на шию - не ходити ж без хреста. І ніхто, повірте, від цього ще не вмирав. Те саме можна зробити і з обручкою. Придбати нову, попросити отця освятити і одягти на підмізинний палець.

Читайте також: Чи варто вірити в весільні забобони?

Весільний прикмет і забобон є досить багато. Вірити в них чи ні - справа ваша.
А ми рекомендуємо вам насолоджуватися прекрасним днем одруження і не думати про прикмети, адже наша доля в наших руках! Будьте щасливими!