Які обручки модні у 2014 році?

Які обручки модні у 2014 році?

Обручки - це головний символ весілля і сімейного життя. Часто молодята вважають, що від того, які вони куплять обручки, буде залежати щастя в їхньому шлюбі. Одні віддають перевагу класичним моделям, а інші вибирають обручки відповідно до останніх модних тенденцій. Модні обручки в 2014 році – це величезний простір для вибору, адже в нових колекціях дизайнерів представлені як класичні, так і сучасні обручки.

Пропонуємо вам ознайомитися з основними тенденціями моди на обручки в 2014 році!

Жовте та рожеве золото в фаворі!

Кілька років тому у моду ввійшли обручки з білого золота, але в 2014 році золото жовтого і рожевого кольорів буде на першому місці. Справа в тому, що такі кольори підходять практично під будь-який відтінок шкіри і виглядають природно. Крім того, вони вдало поєднуються з будь-яким одягом і до них не потрібно купувати додаткові прикраси, щоб скласти комплект.

Які обручки модні у 2014 році?

Двоколірні обручки – гра на контрасті

Поєднання контрастних кольорів в обручках символізує об'єднання двох різних людей в одному щасливому союзі. Це можуть бути комбінації білого і жовтого золота, білого і рожевого золота, жовтого золота і платини. Ці метали доповнюють один одного, незважаючи на те, що вони такі різні.

Які обручки модні у 2014 році?

Оригінальні парні обручки

Ці моделі символізують внутрішній взаємозв'язок між подружжям. Це різні персні, але якщо з'єднати їх, то можна побачити малюнок або напис.

Які обручки модні у 2014 році?

Обручки з гравіруванням не втрачають своєї актуальності

Багато пар мріють про те, щоб їхні обручки були унікальними. Найпростіший спосіб домогтися цього - зробити гравірування на внутрішній або на зовнішній стороні (читайте нашу статтю про фрази для гравірування на обручках).

Які обручки модні у 2014 році?

Вінтажні обручки – ще один стильний тренд!

Стиль "ретро" дуже популярний у моді 2014 року і обручки не стали винятком. Це можуть бути моделі з квітковими малюнками, з візерунками, з великими дорогоцінними каменями.

Які обручки модні у 2014 році?

Не зважаючи на всі ці тенденції, не можна не сказати, що класичні моделі, як і раніше залишаються в моді. Гладкі золоті обручки в 2014 році можна побачити в колекціях всіх сучасних дизайнерів.