Які квіти можна дарувати в день святого Валентина?

Які квіти можна дарувати в день святого Валентина?

Вважається, що немає кращого часу для висловлення своїх полум'яних почуттів, ніж День Святого Валентина. У цей день можна легко і вільно заявити про свої почуття: прямо сказати або ненав'язливо натякнути. Звичайно, легше і найпростіше обмінятися плюшевими червоними серцями. Можна надіслати, передати, вручити цікаву валентинку. А можна подарувати квіти.

Квіти не дарують просто так ніколи. А квіти, подаровані в День всіх закоханих - це, по суті, освідчення в коханні.

На першому місці в списку традиційно залишаються троянди. Для багатьох вони стали втіленням романтики. Червоні троянди - символ кохання, однак для признання в коханні можна використовувати різні види троянд і квітів. Якщо ж є бажання подарувати щось несподіване, можна попросити флористів підказати всі можливі варіанти.

Подумайте, букет якого кольору підійде саме вашій коханій. Можна відштовхнутися, наприклад, від знакового для вас кольору, що був використаний у день першого побачення або весілля. Подібні дрібниці часом говорять набагато більше, ніж слова — вони показують, що ви цінуєте ці спогади.

Гвоздики також досить популярні в День святого Валентина, можливо, тому, що вони не так спустошують гаманець, як троянди і екзотичні квіти. Однак від цього вони не стають менш гарними. Гвоздики бувають різних видів і майже всіх кольорів веселки.

Тюльпани теж полюбляють закохані за солодкий аромат і яскраві кольори. Вони прекрасні і самі по собі, і в поєднанні з іншими квітами. Якими б не були ваші ідеї на День святого Валентина, тюльпани добре впишуться у будь-який план. З букетом квітів можна донести і виразити ваші почуття, не говорячи зайвих слів.

У цей день червоні квіти не здадуться вульгарними. Одна червона троянда - символ серця, готового впасти до ніг. Букет з одних червоних квітів може бути сприйнятий як пропозиція руки, так що потрібно бути уважними і обережними, вручаючи квіти своїм коханим.

Багатьох радує красиво квітуча рослина в горщику. Горщик можна розмалювати червоними сердечками або обліпити ними ж, але вже готовими, купленими в магазині. Гарна червона атласна стрічка, обгорнена навколо горщика, може замінити велику кількість сердечок.

Якщо є схильність до вільної творчості - у цей день можна зробити композицію із квітів - самому. Можна викласти плетений кошичок у формі серця червоними трояндами або герберами. Можна прикріпити квіти до плюшевого серця: вийде пишно і урочисто, але й не без гумору. Можна обгорнути квітами і стрічками каркас-серце, зроблене з дроту.

Якщо ж у Вас немає часу або здібностей до такої творчості, то доставка цветов Киев - це найкращий варіант. Кур’єр принесе обраний Вами букет у зазначений час, а привітати кохану Вам вже доведеться самостійно.