Які аксесуари потрібні нареченому?

Які аксесуари потрібні нареченому?

Запонки і затиск для краватки. Найчастіше вони продаються одним набором, що позбавляє чоловіків від зайвого головного болю і роздумів, як правильно їх поєднувати. Втім, їм зовсім не обов'язково використовувати обидва аксесуари.

Але якщо ваш суджений планує одягти краватку, то затиском нехтувати не можна - це не стільки прикраса, скільки корисна річ, оскільки, можливо, доведеться позувати весільному фотографу в вітряний день та танцювати. Весь цей час краватка повинна залишатися на своєму місці, а не майоріти за вітром. А затиск, як річ функціональна, не повинен привертати до себе зайвої уваги. Декорований кольоровими каменями або позолочений затиск (в поєднанні з такими ж запонками) буде відмінно виглядати, якщо це будуть єдині яскраві аксесуари наряду вашого нареченого. Що стосується запонок, їх використовують в сорочках з подвійними манжетами. Весільні запонки не повинні бути громіздкими і надто блискучими.

Як вдало підібрати колір? Золотисті запонки підійдуть до костюму теплих відтінків, сріблясті - до вбрання холодних тонів, а кольорові можна підібрати в тон краватки або сорочки. До речі, вибираючи запонки, важливо згадати і про годинник - ці речі повинні гармоніювати.

Які аксесуари потрібні нареченому?

Навряд чи хтось стане купувати годинник спеціально до весільного костюма (що, втім, не виключено), так як він зазвичай служить своєму господареві кілька років і відображає його характер, смак та уподобання. Але строгий костюм передбачає відповідні доповнення - це можуть бути механічні годинники на металевому або шкіряному ремінці. Чого робити не варто, так це одягати годинник в спортивному стилі (електронні, наприклад) під класичний варіант костюма. Якщо в день весілля наречений вирішив одягти годинник, який носить щодня, йому можливо варто задуматися про те, щоб замінити старий ремінець - його зовнішній вигляд відразу покращиться. До речі, якщо є бажання вразити гостей знанням законів стилю, нехай ремінець для годинника за кольором і стилем буде підібраний до ременя.

Які аксесуари потрібні нареченому?

Який би ремінь не носив майбутній чоловік у повсякденному житті, ремінь у весільному костюмі повинен: 1) бути виконаним з якісної шкіри 2) поєднуватися з туфлями за кольором і матеріалом 3) гармоніювати за стилем з костюмом 4) не привертати зайвої уваги яскравою і масивної пряжкою.

Які аксесуари потрібні нареченому?

До речі, щоб аксесуари костюма не «конфліктували» один з одним, для початку треба продумати, якого стилю хотілося б дотримуватися в день весілля. Класика, як відомо, ніколи не вийде з моди, але й експериментувати з образом нареченого вам ніхто не забороняє.