Як зекономити на тематичному весіллі?

Як зекономити на тематичному весіллі?

Для того, щоб зробити своє весілля оригінальним і тематичним, вам не потрібно вкладати багато грошей, але ви повинні чітко продумати весь план торжества і бути готовими багато чого зробити своїми руками.

Отже, як зекономити на тематичному весіллі?

1. Весілля в одній колірній гамі.

Весільне торжество, витримане в одному кольорі, виглядає дуже незвично і надовго залишається в пам'яті гостей. Ви можете організувати весілля в червоному кольорі, фіолетовому або жовтому.

Підібрати всі деталі в одній колірній гамі набагато простіше, ніж шукати якісь оригінальні прикраси для весілля, стиль який витриманий в певній тематиці.

ЧИТАЙТЕ: Розумна економія на весіллі

Як зекономити на тематичному весіллі?

2. Весілля своїми руками.

Останнім часом такий вид тематичного весілля стає все більш популярним, особливо серед наречених-рукодільниць. Таке весілля можна оформити різними дрібницями, зробленими своїми руками. Наприклад, змайструвати помпони з пряжі, стрічки та прапорці, якими можна прикрасити під'їзд нареченої, її квартиру і навіть весільний кортеж.

АКТУАЛЬНО: Весільний hand-made

3. Весілля в незвичайному місці.

Оформлення банкетного залу відіграє величезну роль при плануванні тематичного весілля. Тут головне, вибрати той варіант, який максимально відповідає вашим бажанням. Хочете провести весілля в народному стилі? Тоді виберіть ресторан з декором у вигляді дерев'яних стін, вікон і столів, і де на стінах будуть красуватися вишиті картини. Щоб знайти підходяще місце, ви можете пошукати в Інтернеті можливі варіанти, наприклад, подивитися банкетні зали в каталозі послуг на нашому сайті.

4. Весілля у квітах.

Живі квіти на весіллі - це модно, стильно і дуже-дуже красиво. Навіть найпростіші і дешеві рослини здатні створити дивовижну атмосферу на вашому весіллі. Ви можете самі зробити букети для оформлення банкетного залу. Для цього візьміть квіти, оберніть їх папером чи тканиною і перев'яжіть стрічкою. Також радимо прикріпити букети або квіткові гірлянди на спинки стільців нареченої і нареченого. Щоб подвоїти ефект від краси ваших квіткових композицій просто поставте їх перед дзеркалом.

Як зекономити на тематичному весіллі?

5. "Знакове" весілля.

Виберіть який-небудь знак, який буде символізувати ваш день весілля (наприклад, два усміхнених Серця, дві скріплені між собою скріпки та ін.) Нанесіть цей знак на весільні запрошення, використовуйте його для прикраси будинку нареченої і банкетного залу, вручіть гостям бонбоньєрки у вигляді коробочок, на яких буде намальований ваш символ. Це дуже простий і економний спосіб зробити ваше весілля тематичним.

ЧИТАЙТЕ: Проявіть індивідуальність при оформленні власного весілля!

6. Весілля при свічках.

Свічки зроблять ваше торжество більш романтичним. Це обов'язковий аксесуар, якщо ви хочете оформити банкетний зал в вінтажному стилі. Коштують вони зовсім не дорого, але при цьому створюють незвичайну атмосферу.

Як зекономити на тематичному весіллі?

ДІЗНАЙТЕСЯ: Ідеї для вашого весілля: свічки та келихи

7. Дорогоцінне весілля.

Прикрасьте ваш будинок недорогою біжутерією. Намиста, шпильки, брелоки з дешевими камінням можна купити дуже дешево, але вони зроблять ваш будинок і банкетний зал привабливішим. Для такого весілля нареченій краще всього підійде весільний букет з брошок або бісеру.

Ми написали всього лише декілька порад про те, як зекономити на тематичному весіллі. Насправді способів дуже багато, і, вибираючи ідеальний варіант, ви повинні розуміти, що організація оформлення вашого торжества повністю ляже на ваші плечі. Якщо ви не готові до цього, краще відразу відмовтеся від ідеї тематичного весілля або довірте все справжнім фахівцям.