Як відсвяткувати 24 роки подружнього життя?

Як відсвяткувати 24 роки подружнього життя?

Кожна річниця весілля має певну назву. А чи знаєте ви, як називається 24 річниця подружнього життя?

24 роки після весілля – це сатинове або атласне весілля. Атлас, як і сатин, - це досить міцна і блискуча тканина, яка підходить для різних видів виробів. Тканина досить довговічна, легко відпирається від забруднень. Так і подружжя за 24 роки навчилися ідеально розуміти один одного, боротися з невдачами і проблемами, знаходити вихід з будь-якої складної ситуації. Діти до цього моменту вже давно виросли, живуть власним життям. Якщо згадати історію атласу, то шовк завжди вважався найціннішим матеріалом, недоступним простим людям. За 24 роки пара навчилася цінувати один одного, тому ніщо вже не зруйнує цей міцний шлюбний союз.

24 річниця весілля
не вважається якимось особливим ювілеєм, тому величезне святкування краще відкласти на наступний рік. Однак святкувати атласне (сатинове) весілля все ж потрібно. Присвятіть цей день один одному, побудьте наодинці, а ближче до вечора запросіть додому найближчих людей. Накрийте стіл скатертиною, виготовленої за сатинової або атласної тканини.

Нехай щорічною сімейною традицією стане перегляд фотографій у старих альбомах, включаючи кадри з церемонії одруження. Подружжя з досвідом зможе розповісти своїм дорослим дітям безліч повчальних історій. Особливо порадують відеозаписи, якщо такі є.

Що подарувати на 24 річницю весілля?

Якщо у подружжя є внуки, то найкращим подарунком від найбільш юного покоління стануть вітальні віршики або малюнки, намальовані власноруч. В зрілому віці матеріальні проблеми поступово відходять на другий план, поступаючись місцем простому людському спілкуванню. Саме це має найбільше значення. Обов'язково поповніть колекцію свіжими фотографіями. У тому числі і з онуками, що сидять на руках у бабусі і дідуся. Ще кілька варіантів подарунків до такої річниці: традиційна побутова техніка, гроші, гарна рамка для сімейних фотографій, теплі речі.