Як почати планування весілля?

Як почати планування весілля?

Можна довго базікати про майбутнє свято і твій весільний образ, але так і не знайти підходящого варіанту, а, в результаті, вибрати зовсім не те, що планувалося спочатку.

АКТУАЛЬНО: Вибір дати весілля

Щоб цього не сталося, тобі слід звернути увагу на наступні 3 пункти, які допоможуть розпочати планування весілля і знайти ідеальні рішення для його організації:

1. Створіть план підготовки до весілля разом зі своїм нареченим

Знайдіть вільний час, щоб нічого вас не відволікало, візьміть 2 чистих аркуша паперу і запишіть по 5 найбільш важливих моментів майбутнього весілля. Нехай це буде те, про що ви думаєте зараз, те, що вас турбує. Наприклад, ви можете записати відповіді на такі питання: Який у вас буде весільний бюджет? Яка буде музика? Скільки гостей ви хочете запросити? Яким буде весільне меню? Який вибрати стиль весілля? Чи будете ви наймати весільне агентство? Після того, як кожен з вас складе свій список, поміняйтеся листками і подивіться, чи є у ваших записах якісь співпадіння. На ті пункти, які співпадуть, вам потрібно буде звернути особливу увагу. Пам'ятайте, що весілля - ваше спільне свято, а його організація - це перше випробування для майбутніх молодят. Уміння йти на компроміси і приймати важливі рішення, можливість проявити творчу натуру своєї особистості, - ці якості, набуті за час підготовки, обов'язково допоможуть вам і в сімейному житті. Ось чому так важливо створювати план весілля разом з нареченим, а не з мамою або з подругою.

ЧИТАЙТЕ: З чого почати, або «Незабаром весілля»

2. Визначте весільний бюджет

Даний пункт передбачає обговорення не тільки з нареченим, а й з усіма вашими родичами. Визначте суму, яка вам буде потрібна для організації весілля і дізнайтеся у рідних, чи готові вони вам надати фінансову допомогу. При плануванні бюджету обов'язково записуйте всі ваші витрати і не забудьте відвести особливу графу для непередбачених витрат. Ви також можете відкрити рахунок в банку і покласти на нього гроші, відкладені на весілля, щоб не витратити їх на інші речі.

Як почати планування весілля?

Якщо ви розумієте, що грошей вам не вистачить, ви можете взяти кредит у банку або позичити гроші у знайомих. Але пам'ятайте, що займана сума не повинна бути занадто великою. Виходьте з припущень, яку грошову суму вам можуть подарувати на весілля ваші гості. У будь-якому випадку, пам'ятайте, що краще будь-якими способами заощадити на весіллі, ніж потонути в боргах.

ЧИТАЙТЕ: Поради як урізноманітнити власне весілля

3. Створи свій весільний куточок

Створи місце, де ти зможеш зберігати всі документи, пов'язані з вашим весіллям. Наприклад, це може бути договір на оренду прикрас для весільного автомобіля, квитанції і чеки від куплених речей, список потрібних телефонів, каталоги весільних магазинів. Ти також можеш складати туди різні деталі, які допоможуть вам для організації весілля. Наприклад, зразки тканин або зразки весільних запрошень. А ще ти можеш створити весільний куточок на комп'ютері. Створи папку, в якій ти будеш зберігати фотографії найцікавіших ідей для весілля, найкрасивіших весільних суконь та аксесуарів. Ти також можеш створити свій весільний блог, в якому будеш ділитися своїми ідеями з усіма друзями або іншими нареченими.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Тисяча весільних дрібниць

Ці 3 пункти допоможуть тобі почати планування весілля. Пам'ятай, що день одруження має бути особливим, а щоб цього домогтися, тобі потрібно буде багато чого встигнути зробити. Чим раніше ви з нареченим складете план весілля і визначите бюджет, тим більше у вас залишиться часу на продумування різних деталей, які зроблять ваше весілля неповторним та особливим!