Як носити заручальний перстень після весілля?

Як носити заручальний перстень після весілля?

На заручини прийнято дарувати перстень, який в народі називають заручальним. Як правило, цей перстень дівчина носить на безіменному пальці правої руки до весілля. В день весілля наречений одягає наречені на цей же пальчик обручку, тому виникає запитання, як носити заручальний перстень після весілля?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Багато жінок після весілля полюбляють носити два персні на безіменному пальці. Окрім обручки вони носять ще заручальний перстень. Звичайно, для тих жінок, які не захоплюються коштовностями, такий тренд може здатися дивним. Крім того носіння двох перснів на одному пальці може спричиняти певний дискомфорт. Однак, якщо вас цікавить, як носити заручальний перстень і обручку після весілля, продовжуйте читати статтю.

Якщо ви хочете носити два персні одночасно, спробуйте поєднати їх в набір. Чудово, якщо заручальний перстень виготовлений з того ж матеріалу, що і обручка. Він може бути інкрустований дорогоцінним камінням або ж прикрашений гравіруванням. Головне, щоб ці прикраси доповнювали одне одного і гармонійно виглядали на одному пальці. Підібрати в магазині ідеальний перстень-доповнення вдасться не всім, тому при потребі зверніться до ювеліра, який виготовить будь-яку прикрасу за вашими побажаннями.

Як носити заручальний перстень після весілля?

Оскільки ви тепер заміжня жінка, то на безіменному пальці правої руки повинна знаходитися саме обручка. А заручальний перстень можна носити на лівій руці. Можливо, для цього вам знадобиться навіть змінити розмір ювелірної прикраси.

Ще один спосіб – одягати заручальний перстень тільки для спеціальних подій. Часто жінки скаржаться, що кожен день носити заручальний перстень не зручно. Якщо ви не можете носити цю коштовність на щоденній основі, то не засмучуйтеся, а зберігайте її для особливих випадків, таких як весілля друзів, дні народження, хрестини, тощо. Також ви можете носити заручальний перстень на золотому ланцюжку на шиї.