інтер'єр

Зона краси для молодої дружини

Зона краси для молодої дружини

Статус заміжньої жінки зовсім не означає, що тепер варто припинити дбати про себе та свій зовнішній вигляд. Зовсім навпаки, після весілля потрібно продовжувати дивувати свого чоловіка, зачаровуючи своєю красою. Як правило, більшість молодят після весілля переїжджають в інше помешкання і виникає потреба в облаштуванні оселі на власний смак. Про особливості інтер’єру для молодих пар ми вже писали багато, а сьогодні хочемо детальніше розповісти про таке важливе для кожної леді місце як зона краси.

Романтика в повсякденному житті

Романтика в повсякденному житті

Молодята в день весілля випромінюють щастя та радість. Вони закохані і мріють поділитися цією новиною зі всім світом. Всім парам так хочеться зберегти відчуття закоханості на довгі роки. Щоб буденність не стала ворогом почуттів, багато молодят наважуються облаштувати свою квартиру в найкращих традиціях романтичного стилю.

Не варто думати, що романтичний інтер'єр - це велика кількість різноманітних сердечок. Таке трактування романтики притаманне юним особам, а люди більш зрілі створюють ефект романтики іншими способами.

Спальня для молодят у вінтажному стилі

Спальня для молодят у вінтажному стилі

Після весілля молода пара, як правило, вирішує питання, пов'язані з житлом. Тим, у кого є своя квартира, потрібно зробити з неї справжнє сімейне гніздечко. Звичайно, ремонт – це досить важкий і тривалий процес, однак майбутній результат мотивує і надихає.

Рекомендуємо також прочитати:

Килим в сучасному інтер’єрі

Килим в сучасному інтер’єрі

Якщо вам потрібно зробити унікальний, оригінальний, дорогий і у буквальному розумінні шикарний подарунок, то розкішний килим ручної роботи - це те, що вам потрібно.

Рекомендуємо прочитати також:

Оформлення вікна в спальні

Оформлення вікна в спальні

Спальня - це особлива кімната для кожної людини. В спальні хочеться усамітнитися, відмежуватися від турбот і проблем зовнішнього світу, відчути себе захищеним від сторонніх очей, розслабитися, відпочити, добре виспатися, відновити сили. А тому інтер'єр спальні повинен сприяти настрою на позитив, релаксу. Кімната для сну не повинна бути захаращена меблями, у ній повинно бути просторо, світло, тепло та затишно. Світло повинне бути м'яким.

Інтер’єр невеликої квартири для молодят

Інтер’єр невеликої квартири для молодят

Питання, як облаштувати невелику квартиру для молодої пари, є надзвичайно актуальним. Найчастіше молодята купують малогабаритні квартири-студії. Іноді квартири бувають такими малими, що неможливо поділити простір на окремі зони, а інколи за рахунок шаф-перегородок вдається відокремити спальню від вітальні.

Поради молодятам: Де купити меблі для новосілля?

Поради молодятам: Де купити меблі до новосілля?

Звичайно, новосілля – це приємна подія, особливо для молодої пари, яка нещодавно відсвяткувала весілля. Змінюючи звичний стиль життя, ми завжди очікуємо добрих змін у житті. Як би не мінялися життєві принципи суспільства, один із принципів - важливість сім’ї, - був і буде актуальний завжди. І незважаючи на сучасні тенденції, облаштованість сімейного гніздечка залишається найважливішим у житті будь-якої людини. Особливо це актуально в той момент, коли молода сім’я тільки створюється. Переїзд у спільний дім - цей дуже серйозний захід. На нього доведеться витратити чимало сил і часу.

Квартира для молодят: Як створити затишок з мінімальними витратами?

Квартира для молодят: Як створити затишок з мінімальними витратами?

Після весілля всі молодята намагаються зробити своє житло максимально комфортним і затишним. Однак у молодят, як правило, дуже обмежений бюджет. Що можна зробити в такій ситуації?

Інтер’єр: Створюємо весняний настрій у власному домі

Інтер’єр: Створюємо весняний настрій у власному домі

На календарі вже весна, але погода все ще зимова. Але легкий подих весни вже можна відчути на собі, і нехай за вікном і раніше мінус, яскраве сонце вже щосили піднімає настрій перехожим.

Весна приходить не тільки за вікном, вона вже стукає в наші будинки, і Ви повинні зустріти її у всеозброєнні, прикрасивши відповідно свій дім. І сьогодні ми представимо Вам декілька барвистих фото ідей, як перетворити Вашу вітальню, підготувавши її до зустрічі весни.

Вибираємо комфортні дивани для дітей і дорослих

Вибираємо комфортні дивани для дітей і дорослих

Найчастіше ми хочемо щось поміняти у власному домі, але без зайвих витрат. Це можна зробити, купуючи додаткові оригінальні речі, наприклад, нові штори, килим. Якщо є бажання, то і старі меблі можна поміняти місцями або перенести з кімнати в кімнату. Однак це не кардинальні оновлення. У будь-якому випадку, це тільки зміна місць доданків, від якої сума не зміниться. А ось чудовим нововведенням буде заміна старих меблів на нові. Наприклад, можна купити оригінальний кутовий диван, ліжко, пару крісел або пуфів, вони миттєво зроблять приміщення абсолютно оновленим.