Інтер’єр невеликої квартири для молодят

Інтер’єр невеликої квартири для молодят

Питання, як облаштувати невелику квартиру для молодої пари, є надзвичайно актуальним. Найчастіше молодята купують малогабаритні квартири-студії. Іноді квартири бувають такими малими, що неможливо поділити простір на окремі зони, а інколи за рахунок шаф-перегородок вдається відокремити спальню від вітальні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спальня для молодят. Чи може світильник над ліжком зруйнувати сімейне життя?

Величезне значення в інтер’єрі має ергономіка. Людина не повинна робити зайвих рухів. Холодильник, мийка, плита можуть стояти в ряд: дістав продукти, помив, приготував.

В оформленні невеликої кухні краще використовувати світлі та нейтральні відтінки з додаванням яскравих колірних акцентів. Тоді кухня перетвориться у своєрідне кафе, де можна приймати гостей. Для того, щоб помістити в обідній зоні всіх запрошених, можна використати перевірений роками атрибут - стіл-книжку. Заощадити простір допоможуть табуретки або складні стільці.
Щоб заощадити простір, в якості кімнатної перегородки можна використати шафу, а ліжко придбати з піднімальним механізмом і містким ящиком для зберігання постільної білизни. В шафах варто уникати відкритих полиць, щоб позбутися почуття хаосу, на деяких фасадах можна використати матове скло.

При стандартній висоті стелі краще відмовитися від великогабаритних люстр. Їх варто замінити на вбудовані світильники, настінні бра.

Інтер’єр невеликої квартири для молодят

Меблі, що трансформуються, диван без широких підлокітників, вбудована шафа - оптимальні варіанти для невеликої вітальні. Оформляти інтер'єр можна як у сучасне стилі з елементами класики, так і у стилі хайтек.

Для "тісних" інтер'єрів бажані світлі тони з додаванням яскравих акцентів. Можна дозовано використовувати фотошпалери або панно, які візуально зададуть перспективу.

Фотообои каталог

Якщо у квартирі стандартні стелі 2,7 м, то шпалери можуть мати вертикальну смужку, яка "витягне" приміщення вгору. А от великі малюнки, розраховані на сприйняття здалеку, небажані.

На вікнах добре будуть виглядати портьєри з легких тканин або римські штори.