Ідеї для весільної фотосесії

Ідеї для весільної фотосесії

Питання, як зробити організувати весільну фотосесію, щоб фото вийшли оригінальними і неповторними, надзвичайно актуальні. Тому сьогодні ми пропонуємо Вам переглянути декілька ідей цікавих і незвичайних весільних фотосесій.

1. Стрічки в декорі весілля і декорації весільної фотосесії сьогодні надзвичайно актуальні та модні. Повісьте їх на будь-яке дерево або спустіть по сходах, прикрасьте під'їзд або роздайте гостям на спеціальних паличках - і ви одержите яскраві, емоційні, стильні фотографії навіть у звичайному місці для весільної фотосесії.

Ідеї для весільної фотосесії

2. Також можна використовувати різні написи, які підкреслюють, що сьогодні Ваш день, Ваше весілля. Це може бути американський варіант «Just married», або ж близький нам - «Молодята», «Уже одружені», «Наречений і Наречена», «Щасливі разом», «Таке кохання врятує світ» - кількість варіантів безмежна (тим більше, якщо ваше весілля буде стилізованим). Як і на чому цей напис зобразити - теж поле для фантазії: стіна із графіті, вінтажні салфеточки, об'ємні літери, слова в рамочках, написи на величезних кулях і багато чого іншого.

Ідеї для весільної фотосесії

3. Окремий рядок хочеться присвятити стилізованим зйомкам, у яких створюються цілі екстер'єри (або інтер'єри) для фотосету. На весіллі можна створити невеликий куточок тільки для двох – чи то персиковий сад або сосновий ліс, гарне озеро або просто центральна площа міста, де буде столик для двох, і увесь світ начебто зупиниться, зігрітий вашими почуттями... Столик може замінити затишний диванчик, улюблений плед з гарним набором для пікніка, різьблена лавочка, та що завгодно! Головне - декорувати це місце в стилі всього свята, щоб з першого погляду було ясно - такі фото є тільки у вашому весільному альбомі.

Ідеї для весільної фотосесії

4. Наступний простір для вашої фантазії - ініціали нареченого і нареченої. Їх можна вишити на подушках, намалювати на піску, змайструвати об'ємними з будь-яких підручних матеріалів, написати крейдою на асфальті, зобразити на пластинках... А далі - сміливо розпоряджайтеся цими предметами так, щоб вас хотілося і хотілося фотографувати!

Ідеї для весільної фотосесії

5. Величезні написи і неформатні засоби переміщення теж урізноманітнять ваш фотосет. В ролі транспорту підійде все - від БТР до простого скейту, від вантажівки до самоката, від трайку до велосипеду. Все залежить від ваших смаків і стилю всього свята.

Ідеї для весільної фотосесії

6. І звичайно не забувайте про ваших гостей. Якщо на фотосесії вони поруч (або як мінімум поруч свідки) - вручіть їм реквізит і насолоджуйтеся спільними фотографіями. Як атрибути підійдуть знову ж букви-написи, мильні бульбашки або кольорові конфетті, повітряні кулі або гарні ліхтарики, тематичні предмети або аксесуари в стилі весілля. Але якщо ви плануєте залучати гостей - то краще заздалегідь подбайте про весільний дрес-код, тоді більше шансів, що кожна фотографія стане маленьким шедевром.

Ідеї для весільної фотосесії

Професійний фотограф творить справжні шедеври! І найголовніше, пам'ятайте: весільна фотосесія - це спільна робота вас і вашого фотографа. Тому велика частина результату залежить від того, якими ви будете. Адже сумних і втомлених молодят не врятує ні супер-професійний фотограф, ні супер-креативний реквізит. Тому будьте щасливими і нехай ваші весільні фотографії будуть неповторними!