Гості на весіллі у Великобританії не поділили їжу!

Гості на весіллі у Великобританії не поділили їжу!

У Великобританії на весіллі побилися гості. Внаслідок бійки один гість знаходиться лікарні, а інший – під арештом. Масова бійка на торжестві відбулася після того, як двоє гостей насварилися через шматок курки в черзі за частуванням, повідомляє весільний портал нашого міста.

За наявною інформацією, конфлікт виник після того, як один з гостей, брат нареченого, не зважаючи на чергу до столу з весільними закусками, підійшов до нього і, довго не думаючи, взяв шматок курки для свого сина. Цей вчинок розізлив іншого учасника вечірки, 53-річного Курта Х’юза, який обурився і грубо відповів брату нареченого.

Все розпочалося зі словесної перепалки між чоловіками, до якої приєднайся інші гості, у тому числі дружина Хьюза Елейн і сестра нареченої Крістел Колман. У ході сварки Х’юз почав бити гостей, штовхати їх, а Колман він навіть зламав ніс. У підсумку їй необхідна була госпитализация, її відвезла в лікарню наречена, яка також викликала і поліцію.

Х’юз був заарештований. Правда згодом його випустили під заставу. Як заявила постраждала від його рук Колман, "найжахливіше , що він навіть не вибачився". Родина Х’юза відмовилася коментувати інцидент.

Як вам такий інцидент? Звичайно, бійки на весіллях в Україні не дивина, але щоб через їжу… Тому радимо молодятам з Великобританії більш уважно підходити до вибору весільного меню і замовляти більше їжі :)