Гангстерське весілля в стилі Чикаго

Гангстерське весілля в стилі Чикаго

Весілля - це значуща подія в житті закоханих. Завжди хочеться, щоб вона була оригінальною і незабутньою. Стандартна церемонія вже нічим не приваблює, а зробити весілля цікавим допоможе тематика весілля в стилі Чикаго, яка представляє гангстерську, злодійську епоху минулого століття. Найголовніше на такому весіллі - це костюми і декорації. Чоловіки одягають капелюхи і сорочки з краваткою, дівчата вбираються в боа і рукавички до ліктя.

ЧИТАЙТЕ: Весілля в стилі італійської мафії

На весіллі в стилі Chicago панує атмосфера, витримана в стилістиці того часу, коли була імперія азартних ігор, бандитських вечірок і віскі. Зал прикрашений пластинками 30х років, кругом замість фотографій нареченого і нареченої висять плакати з написом «Wanted» і їх зображеннями.

Величезні круглі столи, за якими пліткують дівчата в розкішних нарядах. У залі стоїть запах сигар і грає jazz band. Гості можуть скористатися послугами темношкірого хлопця, який крутить сигари, і викурити її, насолоджуючись підходящої обстановкою.

Гангстерське весілля в стилі Чикаго

Яке ж Чикаго без Казино, де грають на забавні несправжні гроші? У розпорядженні гостей рулетка і міцні напої. Ще однією цікавою фішкою Вашого тематичного весілля може стати игра мафия. Атмосфера азарту і авантюр нікого не залишить байдужим, кожен захоче ризикнути та спробувати забрати великий виграш.

Гангстерське весілля в стилі Чикаго 30-х - це подія, яка овіяна романтизмом і авантюризмом, а спогади ще довго будуть радувати не тільки молодят, але і всіх присутніх на такій феєричній події.