Живі квіти у весільній зачісці

квіти у весільній зачісці

Квіти завжди супроводжують майже кожну найвагомішу подію в житті будь-якої людини. Ще давним-давно греки покривали голову гостя чи друга художньо сплетеним вінком з квітів, засвідчуючи так свою повагу до цієї людини. Найкрасивішу і найсвіжішу квітку розміщували в центрі композиції. Вінки виготовляли і зі штучними, ароматизованими запашними маслами з квітів, щоб надовго зберегти їх на згадку про приємні події весілля.

Була також така традиція, пов'язана з квітами: закохані італійці, які співали серенади під вікном коханої, залишали вінок біля дверей її домівки.

Сучасний весільний вінок нареченої - це цілий витвір мистецтва, вишуканий аксесуар із блискіток, перлин і ніжних бутонів. Складні білосніжні композиції з безлічі квітів, із вкрапленнями ніжного ванільного, рожевого, салатового кольору, прикріплені атласними стрічками і вишиті переливчастими стразами, - казково прекрасні прикраси для юних наречених.

Весільні зачіски прикрашені живими квітами виглядають фантастично чудово. Однак необхідно з обачністю вибирати квіти в зачіску (наприклад, не варто вибирати занадто великі квіти). Екстравагантним дівчинам підійдуть більш яскраві, чуттєві композиції, наприклад, із червоними трояндами. Також блакитний колір, який рідко використовується у весільних аксесуарах, виглядає свіжо, ефектно й незвичайно. Цей колір однаково паує і блондинкам, і брюнеткам.

Квіти, якими наречена прикрашає свою зачіску, потрібно замовляти разом з весільним букетом котрий дарує їй наречений, щоб вони гармонійно доповнювали один одного.

Вибираючи квіти для того, щоб прикрасити своє волосся, замовляйте лише такі, які довгий час не в'януть. Адже потрібно, щоб вони виглядали свіжими не лише протягом весільної церемонії, але й до кінця свята.

Наречена також може за бажанням прикрасити волосся квітами замість фати або капелюшка, або ж прикріпити їх до весільної фати. В останньому випадку фату потрібно буде занести у квітковий магазин до весілля, щоб її прикрасив квітами професіонал-флорист.

Іноді весільні зачіски прикрашають штучними квітами, однак вони повинні відповідати квітам весільного букета або доповнювати його. У більшості квіткових магазинів торгують як живими, так і штучними квітами, тому, швидше за все там зможуть зробити все, що вам буде потрібно. Обов'язково порадьтеся і з флористом, і з вашим перукарем про витривалість квітів - адже квіти повинні не просто протриматися цілий день, але й зберегти свою первісну свіжість. Ціни на живі квіти варіюються залежно від виду, сорту і кількості. Також живими квітами прикрашають фату. Романтичні натури віддають перевагу довгій фаті, що особливо ефектно поєднується з вінком із квітів.

Розповідайте своєму перукареві, чим би Ви хотіли прикрасити волосся. Якщо штучні квіти, бусинки, стрічки й шпильки завжди є в салоні, то про модні зараз живі квіти потрібно буде подбати заздалегідь. Для того, щоб квітка не зав'янула за довгий весільний день, флористи саджають його на дротик і обмотують ніжку спеціальною стрічкою. Тому Ви можете не турбуватися - до кінця торжества квіти у Вашій зачісці залишаться гарними й свіжими.