житло

Що таке «жіночий» інтер’єр?

Що таке «жіночий» інтер’єр?

Власний дім повинен бути затишним і комфортний. Кожна людина по-своєму розуміє ці поняття і підбирає свій інтер’єр. Однак часто можна почути, що «холостяцьку» квартиру одразу можна впізнати. Помешкання здатне багато розповісти про своїх мешканців, але що ми маємо на увазі, коли кажемо, що в домі відчувається жіноча рука. Що є таке «жіночий» інтер’єр?

По-справжньому комфортним і затишним помешкання роблять дрібниці, які не впадають в око.

Квартира-студія: виділяємо основні зони

Квартира-студія: виділяємо основні зони

Сьогодні квартири-студії є надзвичайно популярними серед молодят. Однак попри всі переваги, таке планування має певні особливості. Звичайно, будь-яке чаювання на кухні може плавно перейти до веселих посиденьок на дивані, більше того це - прекрасний варіант для тих, хто обожнює волю і простір. Щоб зробити квартиру-студію більш практичною та функціональною, потрібно грамотно розділити її на основні зони. Завдяки вдалому плануванню можна створити унікальний інтер'єр.

Світлодіодні лампи – найкращий вибір для дитячої кімнати

Світлодіодні лампи – найкращий вибір для дитячої кімнати

Зрозуміло, що здоров’я малюка – це найважливіше питання для батьків. Вся турбота про маленьке чудо спрямована на те, щоб забезпечити йому комфортне, безпечне і здорове життя.

Як відомо, здоров'я будь-якої людини залежить від багатьох факторів. Для дітей шкільного віку важливу роль відіграє якість освітлення того місця, де вони виконують домашні завдання. Світлодіодні лампи можуть істотно знизити навантаження на очі, але при цьому важливо купувати якісні лампи в надійного продавця.

Зона краси для молодої дружини

Зона краси для молодої дружини

Статус заміжньої жінки зовсім не означає, що тепер варто припинити дбати про себе та свій зовнішній вигляд. Зовсім навпаки, після весілля потрібно продовжувати дивувати свого чоловіка, зачаровуючи своєю красою. Як правило, більшість молодят після весілля переїжджають в інше помешкання і виникає потреба в облаштуванні оселі на власний смак. Про особливості інтер’єру для молодих пар ми вже писали багато, а сьогодні хочемо детальніше розповісти про таке важливе для кожної леді місце як зона краси.

Спека в домі: 5 простих способів порятунку

Спека в домі: 5 простих способів порятунку

Незважаючи на те, що львівська погода славиться дощами, спекотні дні все ж бувають. І саме в такі дні більшість мешканців нашого міста відчувають неабияку втому та дискомфорт.

Коли мова заходить про боротьбу зі спекою, то на думку одразу спадає кондиціонер. Якщо ви є щасливим власником кондиціонера, спліт-системи або, у найгіршому разі, вентилятора, то вам досить добігти до оселі і включити рятівний прилад, але що робити, якщо фінанси або житлові умови поки не дозволяють заволодіти таким чудом техніки?

Вибір місця для будинку молодят: старі звичаї та обряди

Вибір місця для будинку молодят: старі звичаї та обряди

Після весілля більшість молодят задумуються про необхідність придбання власного житла. Незважаючи на те, що у Львові сьогодні активно будуються багатоквартирні будинки, популярність котеджів за містом не зменшується.

Житло для молодят: як вибрати і де знайти?

Житло для молодят: як вибрати і де знайти?

Кожна молода пара після весілля мріє про власне житло. Адже лише в своєму помешканні можна відчути себе повноправними господарями і самостійно вирішувати побутові проблеми. Якщо в молодят є така можливість, то вони поспішають переїхати в нову квартиру. В цій статті ми розповімо вам про проблеми пошуку та вибору житла, з якими зустрічаються всі молоді пари.

Матрац для молодят: як вибрати і де купити?

Матрац для молодят: як вибрати і де купити?

Наше життя складається з безлічі дрібниць, які забезпечують нам комфорт. Ви можете довго сміятися, але насправді подружнє життя починається не з чого-небудь, а саме з матрацу. Адже одразу ж після весілля більшість молодих пар починають облаштовувати своє сімейне гніздечко, в тому числі і сімейне ложе, а жодне ліжко не обходиться без хорошого, якісного матрацу.

Найкращі рослини для спальні молодят

Найкращі рослини для спальні молодят

Після весілля молодятам потрібно відпочити, відновити сили та облаштувати власне сімейне гніздечко. Кажуть, що кімнатні рослини можуть позитивно впливати на самопочуття та здоров’я людини. Коли у квартирі багато рослин, це означає, що її господарі стежать за своїм здоров'ям. Важливо, щоб атмосфера в кімнаті допомагала відновлювати сили. Які рослини варто вибрати для спальні молодятам?

Ліжко для молодят: як вибрати?

Ліжко для молодят: як вибрати?

Більшість молодят після весілля одразу ж починають займатися облаштуванням власного помешкання. Дуже важливо, щоб ліжко для молодят було обрано правильно. При виборі ліжка варто звернути увагу на зручність, розміри, дизайн і вартість.

На сьогоднішній день багато магазинів пропонують величезний асортимент меблів, тому ви можете без усяких проблем вибрати будь-яку модель. Але цей вибір здається простим тільки на перший погляд. На жаль, на практиці вибір ліжка для молодят може виявитися дуже складним.