Електромобіль - найкращий подарунок для дитини!

Електромобіль - найкращий подарунок для дитини!

Сьогодні в магазинах ми можемо знайти великий вибір дитячих електромобілів. Це насправді дуже модна іграшка. Кожний хлопчик мріє про такий подарунок! Але, як і будь-яка іграшка, електромобіль повинен підходити по віку дитини і відповідати всім стандартам якості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Коли дитині можна купляти електромобіль?

На електромобілі можна катати дітей з року. У такому випадку підійдуть чотириколісні електромобілі з маленькою потужністю на радіоуправлінні. Так ви будете контролювати процес самі. І не потрібно переживати за безпеку, адже дитячий електромобіль оснащений високими бортиками, зручним кріслом з ременями безпеки і пультом керування. Уже з дворічного віку для дітей є спеціальні маленькі мотоцикли, якими дуже легко управляти. Дитина сама зможе повністю управляти електромобілем або мотоциклом з трирічного віку, але не забудьте про безпеку - це важливо!

ДІЗНАЙТЕСЯ ТАКОЖ: Що подарувати маленькій дитині на свято

Які електромобілі варто купувати?

При виборі дитячого електромобіля варто врахувати, де буде кататися дитина. Якщо на вулиці, на дачі, то підійдуть будь-які моделі. Якщо маля буде кататися тільки вдома, то вам підійдуть малопотужні і малогабаритні моделі.

Варто звернути увагу на якість дитячого електромобіля. У якісних моделях пластик міцний, еластичний, гладкий, пофарбований у яскраві кольори. Добре, якщо колеса мають гумові накладки, це поліпшує зчеплення і комфортність. А про те, де можна придбати електромобіль і яка його вартість, дізнавайтеся на сайті http://1ca.com.ua.

Електромобіль - дорога іграшка. Тому заздалегідь подумайте про його технічне обслуговування. При покупці довідайтеся, скільки триватиме гарантійне обслуговування і де знаходиться сервісний центр. У більшості випадків, гарантійне обслуговування проводить офіційний сервісний центр, адреса якого повинна бути зазначена у гарантійному талоні.

Батьки, від такого подарунка ваша дитина буде просто сяяти від щастя. Тому даруйте малятам радість - купуйте електромобілі. З такою іграшкою ваша дитина буде справжньою зіркою на дитячому майданчику!