Заощаджуйте при виборі весільного плаття

весільне плаття

Всім зрозуміло, що весілля вимагає певних витрат. Адже потрібно підготувати так багато речей, подбати про всі деталі весільного свята. І все це коштує, як правило, чимало грошей. Але для нареченої найважливішим і найбільш хвилюючим моментом є вибір весільної сукні.

Ви можете можете придбати не надто дороге плаття, особливо, якщо Ви маєте невеликий весільний бюджет.

От декілька порад, які допоможуть Вам суттєво заощадити кошти з весільного бюджету:

  • Вибирайте більш просте весільне плаття, без всіляких шикарних прикрас і вишивки. Просто - не значить некрасиво. Існує великий вибір простих, але вишуканих суконь.
  • Не варто купувати весільне плаття, виходячи з останніх віянь моди. Весільне плаття не обов'язково повинне бути в ультрасучасному стилі. Плаття з останніх сезонних колекцій звичайно дорожче. Перегляньте торішні журнали й каталоги. Не бійтеся - ніхто не вважатиме Вас немодною, тому що навряд чи Ваші гості досконально орієнтуються у весільній і вечірній моді.
  • Спробуйте приміряти короткі весільні плаття. Як правило, вони дешевші, ніж довгі й пишні моделі, тому що на них йде менше тканини. Проте, виглядають короткі плаття чудово, особливо, якщо природа нагородила Вас стрункими ніжками.
  • Постарайтеся зробити акцент не на плаття, а на весільних аксесуарах. Плаття може бути найпростішим, але якщо грамотно вибрати аксесуари, то воно буде виглядати по-особливому. Оригінальні дорогоцінні прикраси, пасок, сумочка, рукавички, шовкова хустка додадуть Вашому образу особливий шарм.
  • Використовуйте квіти, прикрашаючи весільне плаття. Вони можуть бути живими або штучними. Краще вибрати ненатуральні, вони будуть міцніше триматися на сукні і не обсипатимутьсяся при рухах. Спробуйте застосувати квіти і для декорування Вашої весільної зачіски.

Будь-яке весільне плаття по-своєму прекрасне. Покладайтеся на свій смак, розглядайте різні фасони і моделі весільних суконь. Не бійтеся експериментувати, адже навіть непоказне на перший погляд плаття, може виявитися саме тим, яке Ви давно шукали. Обов'язково виберіть правильний розмір, щоб під час весільної церемонії почувати себе комфортно. І купіть незвичайні аксесуари, які доповнять Ваш незвичайний образ нареченої. І всі гості будуть милуватися Вами і Вашим весільним платтям протягом усього свята.