Дівоча вечірка в ніч на Івана Купала? Чому б і ні!

Дівоча вечірка в ніч на Івана Купала? Чому б і ні!

Природно, ти б хотіла провести цей день по-особливому. А чому власне день? Ніч! Можливо, чарівну ніч на Івана Купала? В ніч з 6 на 7 липня вирушай на пошуки цвіту папороті. Тільки уяви, скільки кумедних розваг можна придумати в це, мабуть, найцікавіше свято літа! Ворожіння, опускання вінків зі свічками на воду, гуляння навколо багаття, божевільні танці і виспівування улюблених пісень ...

У цю ніч майбутня наречена - і не наречена зовсім, а таємнича німфа в супроводі своїх подруг-русалок. І, як відомо, у німф і наряд повинен бути належним. Льняна нічна сорочка, розпущене волосся, вінок з квітів на голові, босі ноги ... тут можна дати можливість розгулятися своїй фантазії. Сукні для подружок нареченої можуть бути невигадливими. Найбільш сміливі не забудуть стягнути щось з бабусиного гардеробу: тут в хід піде і комбінація з байка, і шаль а-ля «прощай молодість» та інші стильні атрибути.

Ну і яка ж ніч на Івана Купала обходиться без багаття і вінка з ромашок або плюща? Трави для своїх творінь кожна з вас може пошукати самостійно, а можливо комусь і пощастить знайти квітку папороті! Тоді твій дівич-вечір, безсумнівно, увійде в історію найдивовижніших відкриттів. Чого тільки не буває в ніч напередодні Івана Купала!

Дівоча вечірка в ніч на Івана Купала? Чому б і ні!

Безсумнівно, ти захочеш відобразити найяскравіші моменти, коли ти і твої подружки будуть опускати вінки зі свічками на воду, стрибати через вогнище, веселитися і танцювати ... З цією метою можна замовити виїзну фотосесію. Важливо, щоб вінки зі свічками зробив професійний флорист, тоді і пожежа не страшна, і красиво виглядати буде. Ну і як же в такий день без прикрас для нареченої і її подружок? Безумовно, в цих питаннях знадобиться допомога фахівців, адже можливість прокинутися після ночі в лісі в комариних укусах і отримати штраф за розведення багаття в недозволеному місці - це далеко не те, що тобі потрібно! Але я впевнена, ти заслуговуєш на неординарний дівич-вечір, а час ще дозволяє втілити найсміливіші фантазії!