Дівоча вечірка в японському стилі

Дівоча вечірка в японському стилі

Отож, дівоча вечірка в японському стилі – надзвичайно цікавий варіант проведення цього жіночого свята.

Тепер давайте продумаємо всі дрібниці, якою має бути справжня японська вечірка. Нам потрібно підготувати їжу, інтер’єр, стилізований одяг, розваги… А тепер про все детально і по порядку.

Якщо компанія планується не дуже велика, можна зібратися вдома. Подбайте заздалегідь, щоб вам ніхто не заважав. Всі запрошені дівчата повинні прийти в оригінальних костюмах. Найкраще в японському стилі - дівчатам нарядитися в кімоно.

Дівоча вечірка в японському стилі

Для японського інтер'єру характерні мінімалізм і натуральність, тому можна сміливо обійтися без величезного столу. Спробуйте змайструвати імпровізовані татамі. Відмінним варіантом буде низький столик, з подушками або м'якими пуфами на підлозі. На стінах можна розвісити віяла. Освітлення не повинне бути яскравим, в ідеалі взагалі обійтися без електрики. Приємне і естетичне підсвічування можна створити, використовуючи плавучі свічки. У прозору ємність із водою помістіть запалені свічки і великі квіти, наприклад півонії. Приємний запах допоможе задати настрій. Використовуйте східні аромати, щоб підкреслити колорит вечірки.

Дівоча вечірка в японському стилі

Для закуски: суші, роли, саке. Щоб Ви не витрачали час і зусилля на приготування блюд, можна замовити свіжу японську їжу у ресторані. Вам запропонують широкий вибір їжі на будь-який смак. Отже, доставка суши на дом - це найкращий спосіб зекономити свій час та зусилля. Залишіть сили для розваг! Якісні і естетичні суші та роли стануть справжньою прикрасою столу.

Дівоча вечірка в японському стилі

Якщо компанія збирається достатньо велика і на вулиці гарна сонячна погода, чудовим рішенням стане організація дівочої вечірки – пікніка в японському стилі. Все тільки для дівчат: потеревенити про дурниці, обговорити чоловіків, одяг, сумки і аксесуари, пити солодке вино і сміятися - ось сучасний варіант дівочої вечірки. Для організації дівочої вечірки на природі в японському стилі Вам знадобляться наступні речі.

Дівоча вечірка в японському стилі

 • Шкарпетки табі - це шкарпетки, схожі на рукавиці: у них великий палець ноги відділений від інших. Японці носять табі із традиційним японським одягом - кімоно, але навіть і без кімоно в таких шкарпетках дівоча вечірка придбає явні азіатські риси.
 • Віяло з бамбука. Японські дівчата, сміючись, прикривають рот долонькою. Для цього ж можна використовувати віяло - вийде трохи старомодно, зате колоритно!
 • Серветка з бамбука - головний предмет сервірування азіатського столу.
 • Дівоча вечірка в японському стилі

 • Набір посуду і палички для їжі. Піали і палички навіть звичайну українську їжу, наприклад, вареники, перетворять в екзотичне блюдо.
 • Овочі - це смачно, швидко і легко: на будь-якому пікніку без них не обійтися. Перець, кабачки і морквина, обсмажені на грилі, проявлять несподіваний смак! Особливо з соєвим соусом.
 • Готові роли і суші. Надійніші вегетаріанські суші - їх можна довго зберігати без холодильника: для відпочинку на природі це те, що потрібно.
 • Дівоча вечірка в японському стилі

 • Сливове вино. Без цього напою не обходиться жодне японське торжество: традиційне японське неміцне вино для дівчат.
 • Соєвий соус. Для японців соєвий соус як для нас майонез і кетчуп - з ним можна з'їсти все, що завгодно.
 • Покривало із традиційним японським принтом. Це найважливіша частина пікніка: саме на ньому будуть сидіти дівчата в японських шкарпетках, їсти японську їжу і сміятися, як японські школярки. Малюнки із драконами, горою Фудзі або висхідним сонцем ідеально підійдуть для пікніка в японському стилі.

Вибирайте, те що Вам по душі і проводьте дівочу вечірку весело!