Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!

Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!

У першу чергу, варто відзначити, що одяг з деніму багатофункціональний, він підходить для різних ситуацій, здатний прикрасити будь-яку дівчину і подарувати їй масу позитивних емоцій. І якщо ви є прихильницею джинсів, то варто згадати про свою любов до цього модного матеріалу в процесі підготовки власного весілля.

Існує чимало варіантів того, як урізноманітнити вбрання нареченого і нареченої за допомогою деніму. Один з них полягає в тому, що вам потрібно придбати будь-яку вподобану весільну сукню. Найкраще, щоб вона було не пишною, а облягаючою, по фігурі.

Можна також вибрати коротку модель. Після того, як сукня підібрана, слід подумати, як прикрасити образ нареченої за допомогою джинсових аксесуарів. Відмінним рішенням стане використання джинсових курток. Можна також узяти з собою сумочку з деніму, надіти на голову обруч, а на ноги - джинсові туфельки. Все разом буде виглядати дуже цікаво.

Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар! Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!

Другий варіант підходить для сміливих, екстравагантних жінок, які не бояться бути несхожими на всіх. Замість звичайного весільного вбрання варто вибрати джинсову сукню.

Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!

По-перше, вона стане справжньою окрасою торжества, по-друге, її можна пошити на замовлення або купити, але в будь-якому випадку таке придбання обійдеться в кілька разів дешевше від звичайного сукні. Джинсові сукні, які зараз представляють модні дизайнери спеціально для весіль, вражають своєю красою і елегантністю.

Деякі наречені не хочуть робити з весілля якусь урочисту подію. Вони воліють прийти в РАГС у звичайних джинсах або джинсовій спідниці, розписатися, зібрати валізи і відправитися з чоловіком кудись на Балі. Що ж, такий вибір теж має право на існування.

Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!

Причому з джинсами або джинсовими спідницями можна надіти навіть просту білу футболку, але обов'язково не забути про фату. Така наречена буде виглядати, як людина вільних поглядів на життя, якій неприємні умовності і стереотипи.

Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!

Гості на джинсовому весіллі теж повинні бути одягнені в джинсовий одяг. В теплу пору року джинсових одяг знаходиться на піку популярності. До речі, джинсові футболки оптом можна придбати на сайті pradam.com. Якість та доступні ціни Вас приємно здивують!

Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!

Весілля на джинсову тематику можна зробити в безлічі різних варіантів. Головне, щоб друга половинка була готова до подібних експериментів.