"Джентльменський набір" для нареченого

"Джентльменський набір" для нареченого

Наречений в день весілля повинен бути зібраним і пам'ятати про свої основні обов'язки. Адже від нього залежить дуже багато в цей важливий день. Отже, що потрібно взяти з собою нареченому, щоб не затьмарити день власного весілля?

1.Обручки

Приготуйте їх заздалегідь. Можна не витрачатися на коробочку, оскільки в РАЦСі їх все одно виносять на подушечці або тарілочці. Краще не забудьте зняти з них цінники, а то іноді, наречені згадують про це вже біля палацу одруження. Щоб обручки не загубилися, просто покладіть їх у пакетик, який прикріпіть всередині кишені піджака шпилькою. І не смійтеся. Найсмішніше буде, якщо біля РАЦСу ви обручок не знайдете.

2. Паспорт

Обов'язково візьміть документ з собою, якщо, звичайно, вам не сказали надати його заздалегідь.

3. Букети для нареченої і тещі

Це, звичайно ж, не означає, що по дорозі до дому майбутньої дружини ви швиденько заїдете на ринок і купите якісь хризантеми. Букет для нареченої замовляється заздалегідь. В цьому випадку вам необхідно врахувати побажання майбутньої дружини, колір і стиль її сукні. Найпопулярнішими, як і раніше є троянди. Однак для весільних букетів використовують і інші квіти. Можна навіть довіритися професійному флористові. В цьому випадку букет вийде дорожчим, але зате він точно буде гармоніювати з сукнею і ідеально підійде до образу нареченої.

Деякі наречені не хочуть кидати подружкам букет, подарований їй коханою людиною. Для цих цілей купіть ще один - дешевший і простіший.

Обов'язково купіть букет для тещі, попередньо розвідавши, які квіти їй подобаються.

4. «Джентльменський набір»

Він включає в себе купу грошових купюр. Не лякайтеся, це можуть бути заздалегідь розміняні дрібні купюри. Також необхідно взяти з собою по пляшці вина, горілки і шампанського, шоколадки, цукерки. Якщо для викупу знадобиться щось ще, вас про це обов'язково попередять. Навіть, якщо цього не зроблять, головне - проявіть винахідливість.

5. Гроші

Вам необхідно буде заплатити відеооператору за зйомку і взагалі, гроші повинні бути на всякий випадок.

6.Цукерки і шампанське

Це для РАГСу. Зазвичай після реєстрації молодята святкують народження нової сім'ї. Щоб замість цукерок в один прекрасний момент не знайти коричневе суфле з плаваючими в ньому горішками, необхідно напередодні трохи охолодити їх в холодильнику і загорнути в щільну тканину. Цукерки можуть розтанути як влітку, так і взимку в машині. Шампанське ж краще покласти в спеціальний контейнер з льодом. До речі, на весільний банкет шампанське краще діставати з холодильника безпосередньо перед вживанням - інакше душ з цього напою не пощадить нікого з гостей.

7. Їду

День обіцяє бути насиченим, і потрібно підкріплювати свої сили, адже до бенкету ще далеко. А тому, візьміть з собою шампанське, стаканчики, мінеральну воду, бутерброди, пиріжки, м'ясо на шпажках і інші легкі закуски. Звичайно, всі продукти повинні бути заздалегідь нарізані, очищені і вимиті. Не забудьте воду, серветки і штопор. Раптом у дорозі потрібно буде замити пляму або щось витерти, ну а штопор стане в нагоді для того, щоб відкрити не одну пляшку шампанського в цей святковий день!