День святого Валентина у Львові

День святого Валентина у Львові

Наближається свято всіх закоханих – день святого Валентина. Закохані пари вирішують як і де провести цей чудовий день. Не даремно ж кажуть, що Львів – це місто закоханих, тому на запитання «де провести 14 лютого?» слід відповідати «звичайно ж у Львові!». В цій статті ми поговоримо про те, чим туристів манить наше рідне місто і чим ми повинні пишатися. Я думаю, що ця інформація буде корисна не тільки туристам з іншого міста, які планують відвідати Львів у день закоханих, але й львів’янам, які вже не помічають краси рідного міста.

Отже, що робити та що відвідати у Львові в день святого Валентина?

У Львові дуже багато історичних і архітектурних пам'яток. Продумайте заздалегідь маршрут, щоб побачити найяскравіші з них. Покажіть своїй коханій каплицю Боїмів (1615 рік) на Кафедральній площі. Увійшовши всередину каплиці, ви будете уражені її красою. Обов'язково огляньте комплекс бернардинського монастиря (1600 рік). У ньому вражає все і, особливо, храм святого Андрія на Соборній площі. До речі, годинники на дзвіниці собору поспішають на п'ять хвилин. Але цього не зауважують закохані львів'яни, які призначають тут побачення.

У старому Львові все дихає старовиною, у цьому місті своя неповторна атмосфера, і гуляти по його вуличках - одне задоволення. Львів немов створений для закоханих. Тут кожний будинок, дворик і навіть балкон овіяний легендами про кохання. Вийшовши на Площу Ринок, зверніть в арку, що веде у венеціанський дворик. Затамуйте подих і, можливо, у тендітній тиші ви почуєте ніжний шепіт закоханих – польського короля Яна Собеського і французької аристократки Марії Казимири, які приходили сюди на таємні побачення. Особливою магічною силою володіють статуї грецьких богів, встановлені на площі, біля міської ратуші. Попросіть в них щастя в коханні, і вони обов'язково вам допоможуть.

З любовною історією зв'язаний розкішний балкон стародавнього будинку на площі Ринок. Одна з львівських легенд оповідає про те, що польський король Владислав IV закохався в прекрасну незнайомку, яку він побачив на цьому балконі. Що було далі, чи відповіла дівчина взаємністю закоханому королеві, історія замовчує. Але з тих пір сюди приходять закохані, щоб сказати своїм обранцям три вічних слова - я тебе кохаю.

Поруч, у стародавньому кутовому будинку знаходиться Львівський музей-аптека «Під чорним орлом». Обов'язково зайдіть сюди, не пошкодуєте. І не кваптеся йти, оглянувши перший зал, адже головні скарби аптеки-музею ховаються в підвалі.Там ви побачите кабінет середньовічного лікаря-алхіміка, пройдіть через лігвище чаклунки-травниці, і потрапите в невеликий внутрішній дворик-колодязь, що сховає вас від цікавих очей. Ось де можна цілуватися до забуття!

Гуляючи по Львову, обов'язково підніміться на «Високий замок». За стародавніми переказами, тут живе древня чаклунська сила, що навіки з'єднує закохані серця.

Якщо ваша кохана любить театр, подаруйте їй квитки у Львівську Оперу. Чудесний вечір вам буде гарантований, тільки пам'ятайте - у Львові в Оперу прийнято ходити у вечірніх нарядах. Якщо душа вашої коханої жадає зустрічі із прекрасним, можна сходити у Львівську картинну галерею. У ній зібрана чудова колекція робіт старих майстрів. А якщо вам просто хочеться побути наодинці з коханою і вечірнім Львовом - зробіть романтичну прогулянку в кінному екіпажі.
Прогуляйтеся по вулиці Ференца Ліста, її називають шматочком Лондона у Львові. Міська поголоска зв'язує її появу з коханням львівського аристократа до жительки Лондона, яка нізащо не хотіла їхати з англійської столиці. Спробуйте знамениту львівську кава, без якої неможливо уявити Львів. Львівські кав'ярні і цукерні радо зустрінуть вас, зігріють ароматною міцною кавою. У Львові кава - невід'ємна частина міської культури, а кав’ярні відрізняються особливим шармом.

У день святого Валентина багато нічних клубів Львова організують оригінальні тематичні вечірки. Нічне життя Львова в День закоханих здивує вас оригінальними шоу і сюрпризами. Тому, плануючи романтичну подорож на День святого Валентина, не роздумуючи, вибирайте Львів. Це романтичне місто подарує вам справжнє свято.

Якщо Ви плануєте їхати до Львова вперше і переживаєте, що можете заблукати львівськими вуличками і не побачити найцікавішого, то можете замовити екскурсію по Львову на сайті leosprint.com.ua. Від такої подорожі Ви неодмінно отримаєте чудові враження.

Запрошуємо усіх до Львова!