день святого Валентина

Які квіти сьогодні модно дарувати?

Мода впливає на наше життя у всіх його проявах. Ми вже давно звикли цікавитися модними новинками в одязі. Однак зараз важливого значення набувають модні тенденції у флористиці.

Весілля і День Святого Валентина

Весілля і День Святого Валентина

14 лютого практично в усьому світі святкується День закоханих. Це романтичне свято заслужено користується популярністю в якості дня для проведення весілля.

Витинанка до дня закоханих і на весілля: ідеї

Витинанка до дня закоханих і на весілля: ідеї

Хоч раз в житті витинанку робив кожен з нас - це ті самі сніжинки з паперу, які ми в дитинстві вирізали з мамами та бабусями, а потім на мило клеїли на вікна. А тепер для них можна знайти і інше призначення...

Handmade: прикрашаємо дім до дня Святого Валентина

Handmade: прикрашаємо дім до дня Святого Валентина

«Love is in the air» — кохання у повітрі, — коли ж ще, як не в день Святого Валентина, офіційного свята всіх закоханих сердець на нашій планеті. Незважаючи на те, що в нас цей день, на відміну від країн заходу, відмічається порівняно недавно, нашим співвітчизникам він встиг сподобатися і не дивно: хто відмовиться від ще одного свята, тим більше, такого особливого і романтичного.

Які квіти можна дарувати в день святого Валентина?

Які квіти можна дарувати в день святого Валентина?

Вважається, що немає кращого часу для висловлення своїх полум'яних почуттів, ніж День Святого Валентина. У цей день можна легко і вільно заявити про свої почуття: прямо сказати або ненав'язливо натякнути. Звичайно, легше і найпростіше обмінятися плюшевими червоними серцями. Можна надіслати, передати, вручити цікаву валентинку. А можна подарувати квіти.

Квіти не дарують просто так ніколи. А квіти, подаровані в День всіх закоханих - це, по суті, освідчення в коханні.