Декор весільного столу: скатертини і серветки

Декор весільного столу: скатертини і серветки

З чого починається декор весільного столу? Ну звичайно з підбору скатертин і посуду.

Скатертина - перший етап оформлення святкового столу.

Вона буде основним фоном, головним елементом, що визначає колір весілля. Саме скатертина буде тою сполучною ланкою, яка воєдино об'єднає прикраси для весільного столу і створить потрібний настрій.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Весільний декор: модні тренди 2012

Скатертини, мають теплі, насичені тони сприяють створенню затишку і, в той же час, святковості. Колірна гамма включає жовті, червонуваті, помаранчеві і теракотові відтінки. Ефектно поєднуються темні і світлі тони. Зі світлими скатертинами буде доречно використовувати темні весільні келихи, наприклад, світло-блакитні і темно-сині кольори відповідно. Не менш виразно будуть виглядати «контрасти» в поєднанні «чорного і білого», «синього і жовтого» і т.п. Але це за бажанням молодят, оскільки на весіллі вітаються в основному світлі відтінки.

Декор весільного столу: скатертини і серветки

Дуже гарно виглядають золотаві вставки на малюнку скатертин, серветок і, зрозуміло, посуду, «позолочені» столові прилади. Прекрасної темою для декору можуть послужити амури, які неодмінно створять атмосферу урочистості події. Вельми презентабельно і солідно виглядають скатертини бежевих відтінків з ручною вишивкою. Однак, оздобити всі скатертини ручною вишивкою не так то і просто. Тому відмінним варіантом стане машинная вышивка. Замовивши таку вишивку на сайті prof-design.com.ua, Ви не тільки зекономите свій час і гроші, а ще й отримаєте ексклюзивно декоровані скатертини, які здивують Ваших гостей своєю оригінальністю та якістю. Вибір візерунку та способу декорування залишається за Вами!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікава ідея: центральна композиція весільного столу

Сервірування столу залежить від смаків головних винуватців торжества. Романтичних натур завжди приваблює щось повітряне і світле. У цьому випадку оптимальний варіант - кремова скатертина. «Консерватори» схильні вибирати просту білу скатертину, в тон з нею посуд і срібні прилади. Люди творчі, які не бажають наслідувати традиції білої "класики" віддають перевагу яскравим кольорам - червоні або темно-зелені скатертини і позолочені столові прилади.
Найпоширенішим матеріалом вважається льон і бавовна. Не меншою популярністю користуються сумішеві тканини. Вони мають велику щільність, блискучу поверхню і витканий матовий малюнок.

Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки

Весільні серветки - ще один елемент декору!

В тон скатертини повинні бути і весільні серветки, які можуть стати цікавим елементом декору весільного столу. Дуже презентабельно виглядають тканинні серветки. Крім того, що вони надають столу солідності, з ними простіше працювати в процесі декорування.

АКТУАЛЬНО: Весілля влітку: ідеї для банкету

Скручену серветку можна зв’язати декоративною стрічкою. Здавалося б, нічого особливого, а виглядає неймовірно гарно. На складену серветку можна покласти дзвіночки, банкетні картки та тримачі, зелену гілочку, квітку і т.п. З серветками придумати можна все, що завгодно. Ідей декорування ними весільного столу існує маса. Важливо не перестаратися.

Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки Декор весільного столу: скатертини і серветки