Цинкове весілля - 6,5 років

Цинкове весілля - 6,5 років

Святкувати річниці весілля потрібно обов’язково, адже в ці дні чоловік та дружина згадують найважливіше свято у своєму житті і дякують один одному за ще один щасливий рік, прожитий разом. Серед дат святкування річниць подружнього життя існує традиція відзначати цинкове весілля. Це свято відрізняється не тільки незвичайною назвою, але також і нетрадиційною датою - а саме її відзначають через шість з половиною років після проведення шлюбної церемонії.

Більшість сімейних пар навіть не знають про подібну дату і тому втрачають чудову можливість влаштувати ще одне сімейне свято між святкуванням чавунного весілля (через 6 років) і мідного (через 7 років) - цинкове весілля.

Назва цієї річниці, як і всіх інших, має глибокий сенс. Сімейні стосунки, як і оцинкований посуд, необхідно періодично начищати до блиску. Незвичайна дата для такого свята історично склалася не випадково - адже для вираження почуттів зовсім не обов'язковий вагомий привід.

Як святкувати цинкове весілля

Як святкувати цинкове весілля кожна пара вирішує сама залежно від своїх переваг. Це може бути велике свято зі складним сценарієм, а може бути і звичайний вечір, проведений удвох вдалині від звичної суєти.

Варто дотримуватися тільки єдиного правила - наповнити дім відчуттям свята, любові і тепла, при бажанні покликати в гості тільки найближчих і найрідніших людей.

Що подарувати на цинкове весілля?

Що подарувати чоловіку або дружині на 6,5 років подружнього життя? В це свято заведено висловлювати подяку один одному за прожитий разом час, за турботу і підтримку, отриману в складні моменти життя, знову нагадати один одному про своє кохання. Це освіжає відносини, наповнює їх новими фарбами, надає їм первозданні чистоту і блиск, немов начищеному оцинкованому посуду.

В давнину в цей день чоловік і жінка обмінювалися корисними в господарстві подарунками, у ролі яких виступали предмети, виготовлені з цинку. У минулому це могли бути, наприклад, лійки або каструлі. У наші дні вибір оцинкованих речей більший.

У випадку, якщо в сім’ї повелося дарувати на кожну металеву річницю весілля відповідний перстень, то доречно буде продовжити цю традицію. Також існує повір'я, що винуватцям урочистостей необхідно кинути через вікно шматочки цинку - щоб зберегти жар душі.

Що подарувати на цинкове весілля, якщо ви гість?

Подарунки на цинкове весілля традиційно дарують досить прості в нагадування про те, що матеріальна забезпеченість - далеко не найважливіша складова щастя.

Найчастіше чоловік і жінка одержують на цинкове весілля речі, які можуть знадобитися в побуті: оцинковані цебра, прості кухонні предмети. Або, якщо в родичів є бажання, вони можуть вибрати подарунок у вигляді оцинкованого кузова сімейного автомобіля, що, безсумнівно, втішить молодих і заощадить чималу частину їхнього бюджету.

На цинкове весілля можна подарувати і більш універсальний подарунок - наприклад, статуетку з оцинкованого металу.

На 6 років і 6 місяців після весілля не прийнято дарувати дорогі подарунки, адже щастя не в грошах. Головне, щоб подарунок не був марною тратою грошей. В однокімнатній квартирі навряд чи доречна метрова цинкова статуя. Можна заздалегідь дізнатися, що подружжю потрібно в побуті.

Розуміємо, що цинкове весілля – це не грандіозний ювілей, однак варто насолоджуватися кожним днем спільного життя. То чому б не використати це свято як привід зробити приємний сюрприз своїй коханій людині?