Чи варто замовляти двокамерну відео зйомку на весілля?

Чи варто замовляти двокамерну відео зйомку на весілля?

Прогрес не стоїть на місці і весільна індустрія пропонує молодятам щоразу все більший перелік послуг. Не зважаючи на те, що сьогодні двокамерна відео зйомка весілля стає все більш популярною, ще багато молодят у Львові сумніваються, чи варто замовляти таку послугу на власне весілля. В цій статті ми спробуємо дати вичерпну відповідь на це запитання та детально розповісти про всі переваги та недоліки такого вибору.

Розпочнемо з недоліків. Їх є зовсім не багато, та й недоліками їх назвати важко, скоріше це певні особливості, про які варто знати молодятам. Чому більшість пар відмовляються від ідеї замовити двокамерну відеозоймку на власне весілля? В сучасних умовах бажання зекономити є надзвичайно актуальним і висока вартість такої зйомки часто може стати проблемою. Так, двокамерна зйомка коштує дорожче, ніж звичайна і це зрозуміло, адже в ціну закладається оплата роботи другого відеооператора, який буде присутній на святі. Також у вартість буде включений двокамерний відеомонтаж. Роботи буде рівно у два рази більше: синхронізація звуку з двох камер, корекція кольору, кропіткий підбір потрібних кадрів і видалення незатребуваних. Крім того не забувайте, що вам потрібно буде забронювати додаткове місце в лімузині або автобусі для ще одного відеооператора. Про цей нюанс варто подбати в процесі підготовки до весілля і все гарно спланувати. На цьому всі «недоліки» такої зйомки закінчуються, тому переходимо до переваг.

Дві камери зафіксують емоції всіх учасників весілля: і гостей, і молодят. Один відеооператор може якісь моменти пропустити. Навіть якщо камера буде включена постійно, він просто фізично не зможе зняти і привітання батьків, і реакцію молодят. Звичайно, камеру можна просто перевести з батьків на молодят, але цей момент буде все псувати. Монтажем це не виправити. Отже беззаперечна перевага двокамерної відео зйомки весілля – це різноплановість. Ваше весілля знімається з різних точок, різними планами: великий, загальний, середній. Все це дозволяє в монтажній програмі зробити гарний і цікавий фільм.

Один відео оператор, щоб змінити місце зйомки, повинен буде постійно рухатися і заважати святу. Дві камери на весільній церемонії можна розташувати у різних кутах без необхідності пересування.

При двокамерній відео зйомці одна з відеокамер буде завжди знаходитися на штативі. А зйомка зі штативу дає змогу зробити плавне панорамування і зумування (наближення, віддалення з використанням "зуму" об'єктива) без ривків і тряски.
Це, мабуть, всі основні переваги двокамерної відео зйомки. Все решта залежить від професіоналізму та злагодженості дій відео операторів.

Для тих, хто досі не знаєте, чи варто замовляти двокамерну відео зйомку на весілля, ми дамо таку пораду: якщо у вас є можливість, не пошкодуйте грошей. Результат вам неодмінно сподобається!