Чи варто одягати прозору весільну сукню?

Чи варто одягати прозору весільну сукню?

Останнім часом модні тенденції дивують своєю екстравагантністю та сміливістю. Все частіше на модних подіумах можна побачити прозорі весільні сукні. Вони виглядають дуже цікаво, але от, чи варто одягати таку прозору сукню на власне весілля? Можливо, є якісь обмеження та рекомендації?

Прозоре весільне плаття - це, безумовно, вибір сміливих наречених. Однак варто розуміти, що таке плаття пасуватиме не всім. Щоб одягти прозору весільну сукню, дівчина повинна мати гарну фігуру. Зрозуміло, зовсім прозоре весільне плаття зустріти можна вкрай рідко, але от весільні плаття з окремими прозорими елементами - це досить розповсюджене явище.

Коли ми говоримо про прозорі весільні сукні, то маємо на увазі такі найбільш популярні моделі:

Весільні плаття з прозорим верхом

Прозорим може бути корсет і рукава. Щоб прикрити груди, використовується більше щільна тканина або спеціальний декор. Зрозуміло, такі плаття не можна назвати класичними, хоча крій може бути досить скромним і елегантним.

</p /> <h3>Весільні плаття із прозорим верхом

Весільні плаття з прозорою спідницею

Такий варіант може дозволити собі лише дівчина зі стрункими ногами. Спідниця може бути як повністю прозорою, так і наполовину, починаючи від середини стегна. Для того, щоб прикрити інтимні місця використовується вишивка або аплікації.

</p /> <h3>Весільні плаття з прозорою спідницею

Весільні плаття з прозорими вставками

Вставки можуть бути де завгодно: в області стегон, на спині, на животі. Прозорі весільні плаття і вставки на весільних платтях шиються з шифону, гіпюру, шовкової сітчастої тканини, напівпрозорого мережива і декоруються стеклярусом, аплікаціями, мереживом і т.п.

</p /> <h3>Весільні плаття з прозорими вставками

Чи варто одягати прозору весільну сукню?

Прозорі весільні сукні або сукні з прозорими елементами мають декілька переваг. Вони виглядають сексуально, але при цьому залишають можливість для фантазії. Такі плаття найчастіше є відносно легкими і добре підходять для жари. Також такі сукні підкреслюють витонченість фігури нареченої.

</p /> <h3>Прозорі весільні сукні або сукні з прозорими елементами

Однак, такі сукні мають і недоліки. Надмірна сексуальність може спричинити зайві балачки серед гостей. Прозора тканина легко підкреслить дрібні недосконалості фігури, які зовсім необов'язково демонструвати всім підряд.

</p /> <h3>Прозорі весільні сукні або сукні з прозорими елементами

Відмінною альтернативою прозорому весільному платтю стане плаття з мереживними вставками.

Отже, весільне плаття з прозорими вставками, звичайно, можна одягти нареченій з хорошою фігурою. Важливо лише подбати, щоб прозорі елементи не були за межами пристойності.