Бузкове весілля: свіжі ідеї для Вашого свята!

Бузкове весілля: свіжі ідеї для Вашого свята!

Невичерпне розмаїття фарб дарує весна, надихаючи своєю квіткової палітрою на нові ідеї для весільного дня. Важко уявити весняну пору без квітучого бузку, як і наречену без весільного букета. Але, якщо дівчина-весна йде під вінець з весільним букетом з бузку, то захоплені погляди їй забезпечені. Яскравий колір бузку і традиційні білі тони створюють оригінальне контрастне поєднання. Бузкове весілля - це стильно та вишукано!

Оскільки тон весільного дня заданий, то і нареченому необхідно відповідати цьому стилю. Тому вдалим доповненням елегантного костюма буде краватка бузкового кольору, яка прекрасно гармонує з букетом нареченої.

Але на цьому бузкові фарби не вичерпали себе. Адже ніщо не заважає привнести бузкову нотку навіть в меню весільного дня. В контексті заданого тону прекрасно виглядають кульки білого та бузкового морозива. Звичайно ж, і весільний торт може стати закономірним продовженням біло-бузкової палітри. Він не тільки повинен бути витриманий у відповідних тонах, а й декорований суцвіттями бузку.

І наостанок варто зазначити, що в день весілля не буває дрібниць, кожен штрих має визначальне значення в загальній картині свята.

Бузкове весілля: свіжі ідеї для Вашого свята! Бузкове весілля: свіжі ідеї для Вашого свята! Бузкове весілля: свіжі ідеї для Вашого свята!