Бутоньєрка – важлива дрібниця

Бутоньєрка

Наречені минулих століть, а також просто елегантні кавалери, носили на петлиці одну квітку, іноді прикрашену зеленю. Сьогодні бутоньєрка – це ціла флористична композиція, що може бути доповнена іншими декоративними елементами: гілочками, бусинками, сіточками та іншим.

Звертаємо увагу на дрібниці

В Європі бутоньєрку нареченого роблять з квітів букету нареченої. Без п'яти хвилин дружина прикріплює ця прикрасу до піджака тільки напередодні церемонії.

Однак не радимо Вам робити такого. Інакше, ви ризикуєте перед весіллям не тільки зіпсувати унікальну композицію, а й заодно і настрій нареченій, поскубавши її букетик, з любов’ю складений професіоналом, разом з тим зіпсуєте Ви і свій зовнішній вигляд. Одна з ознак гарного тону – уважне ставлення до дрібниць, тому що саме вони і створюють те, що прийнято називати стилем.

Радимо вам не заощаджувати на квітах і не спокушатися на бутоньєрки зі штучних квітів. Зазвичай штучні квіти купуються зовсім на іншу подію... Краще обійтися без похмурих асоціацій у такий щасливий день, не чи правда?

Якщо ідея ексклюзивної бутоньєрки вам подобається, ви можете замовити у флориста схожі, але скромніші квіти, для свідків, старостів, батьків та інших родичів чоловічої статі. Дивитись це буде дуже стильно і ефектно. Наречена теж може піднести подружкам і мамі маленькі букетики, які можна приколоти до плаття, чи останній писк моди – квіткові браслети.

Мовою квітів

Букети нареченого і нареченої повинні відрізнятися по характеру настільки ж, наскільки розрізняються чоловіки і жінки квіти в принципі. Букет для справжнього чоловіка, як правило, складений із квітів темних, насичених та об’ємних відтінків: коричневий, фіолетовий, бордовий. Весільна бутоньєрка, навпаки, робиться зі світлих квітів, що гармоніюють з букетом нареченої і відмінно дивиться на темному костюмі нареченого.

Взагалі, усі рослини поділяються на «чоловічі» і «жіночі», про це говорить давньогрецька і давньоримська міфологія. З давнини чоловічою травою вважався деревій, солдатська трава, що володіє сильним цілющими властивостями. Її латинська назва «ахілея». Знаменитий воїн Ахілл лікував цією травою своїх соратників у Троянській війні. У грецькій міфології крокус став одним з атрибутів богині ранкової зорі Эос, тоді як у римській версії квітка виросла з крапель крові випадково вбитого Меркурієм друга. Гладіолус – квітка гладіаторів, у нього мечоподібні листи, а сама квітка дикого гладіолуса дуже схожа на шолом. Зверобій класичний – теж чоловіча трава. Вважається, що гарячі голови він охолоджує, а нерішучим, навпаки, додає сміливості і відваги.

Сучасні майстри флористичного мистецтва можуть скласти композиції з екзотичних квітів: фрезій, антуріумів, амарилісів. Але бутоньєрка може включати будь-які квіти, які ви любите, наприклад троянди, гвоздики, орхідеї, чи тюльпани. Головне, щоб ці квіти входили в букет нареченої та гармоніювали з ним. При цьому букет буде відрізнятися чоловічим характером і шляхетністю, стильною формою, що зробить ваше весільне вбрання елегантним.