Бомбоньєрки - подарунки для гостей на весіллі

Бомбоньєрка

Весілля - свято особливе для кожних молодят, коли емоції переповнюють тебе і хочеться створити для себе казку, про яку кожен з нас мріяв з дитинства, коли щастя настільки багато, що хочеться поділитися ним з найдорожчими й близькими.

Тим, кому крім щастя хочеться поділитися більшим, може знадобитись гарна італійська традиція – дарувати бонбоньєрки гостям, які розділили з молодятами свято народження нової сім’ї, як вдячність за подарунки й побажання всім, хто розділив радість Вашого весілля, і як символ пам'яті про особливий для Вас день.

Бомбоньєрка - це гарно оформлена коробочка або мішечок із цукерками (як правило це цільний мигдаль у шоколаді і солодкій глазурі). Вона містить картку з іменами молодят і непарну кількість цукерок, які символізують неподільність. Звичайна кількість цукерок - 5, кожна з яких символізує:

  • Здоров'я;
  • Щастя;
  • Родючість;
  • Довгі роки життя;
  • Багатство

Разом із цукерками часто дарують декоративні елементи зі срібла, порцеляни, скла, кришталю.
Дарувати бомбоньєрки гостям можна так: завчасно розклавши їх біля тарілки кожного запрошеного, вручити особисто (ближче до закінчення свята молодята можуть підійти до кожного гостя, подякувати за присутність і вручити подарунок) або ж відправивши поштою після весілля (у випадку, якщо не всі гості змогли бути присутнім на весіллі).

Розрахувати кількість бомбоньєрок можна за допомогою списку запрошених на весілля, додавши невелику кількість, - для тих, хто не зможе бути присутнім на весіллі. Зазвичай всі бомбоньєрки повинні бути однакові - щоб не скривдити запрошених; допускаються розходження в кольорі. Найцінніші бомбоньерки можна окремо подарувати свідкам і батькам.

Якщо Ви хочете придбати цікаві та ексклюзивні подарки для своїх гостей, то зверніть увагу на інтернет-магазин Gift-box. Там Ви знайдете надзвичайно цікаві дрібнички за доступними цінами.

Веселого Вам весілля та гарних гостей!