8 найпопулярніших типів весільних букетів

8 найпопулярніших типів весільних букетів

Чи знаєте ви, скільки існує типів весільних букетів? Чи задумувалися ви коли-небудь над тим, що кожен тип букета має свої особливості, які потрібно враховувати для того, щоб вдало доповнити весільний образ нареченої?

Різноманітність весільних букетів, які пропонуються флористами у нашому місті, просто вражає, тому сьогодні ми вирішили показати вам 8 найбільш популярних типів весільних букетів. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам обрати той тип, який найкраще пасуватиме до стилю вашого свята. Отже обираємо ідеальний весільний букет!

Рекомендуємо переглянути також:

Круглий букет

Це найбільш простий, але водночас найбільш зручний тип весільного букета. Сьогодні популярністю користуються композиції квітів, перев’язані стрічкою або мішковиною, без складного декору. Просто, але зі смаком!

Круглий букет

Вертикальний букет

Вертикальний букет складається з квітів з довгими стеблами. Його наречена носить, неначе дитину на руці. Цей варіант ідеально пасуватиме для весілля в стилі рустик. Також такий букет може обрати наречена, яка просто обожнює квіти.

Вертикальний букет

Каскадний букет

Така композиція просто не може залишитися непоміченою. Вважається, що каскадний букет більше пасує високим нареченим. Вишуканий каскадний букет може стати справжньою ізюминкою весільного образу нареченої.

Каскадний букет

Міні-букет

Такий тип букета можна вважати повною протилежністю до каскадного типу. Цей ніжний, елегантний букет з невеликих квітів пасуватиме мініатюрним красуням. Перевагою такого варіанту є його легкість. Наречена зможе носити таку композицію в одній руці впродовж всього дня і не відчуватиме втоми.

Міні-букет

Букет балерини

Наречені, які мріють про весілля принцеси, одразу ж звернуть увагу на цю композицію. Насправді немає значення, які квіти ви оберете, важливо, щоб знизу букет був прикрашений драпірованим мереживом або тюлю, що візуально нагадуватиме спідницю балерини.

Букет балерини

Сучасний букет

Якщо ви відслідковували модні тренди у весільній флористиці, то повинні були помітити, що сьогодні актуальними вважаються композиції квітів без надмірного декору. Як правило, це свіжі квіти, огорнуті в зелень та розбавлені будь-якими природними елементами, наприклад колосками.

Сучасний букет

Бідермаєр

Бідермаєр – це невеликий округлий букет, квіти в якому розташовані по колу на різному рівні. Це смілива геометрична композиція, яка користується заслуженою популярністю сьогодні серед наречених.

Бідермаєр

Розамелія

Розамелія – це справжній витвір флористичного мистецтва. Букет виготовлений з величезної кількості справжніх квіткових пелюсток, з'єднаних між собою по суті в одну гігантську квітку. Це унікальна квіткова композиція, яка, як правило, коштує досить дорого, однак виглядає оригінально та вишукано.

Розамелія

Ось і всі типи весільних букетів, про які ми хотіли розповісти вам сьогодні. Який весільний букет сподобався вам найбільше? Поділіться з нами своїми думками в коментарях!