5 основних елементів весілля в українському стилі

5 основних елементів весілля в українському народному стилі

Весілля - подія довгоочікувана і радісна. І так хочеться, щоб наречений і наречена стали щасливою парою! Україна багата стародавніми традиціями і весільними обрядами. Багато з них збереглися до цих пір, незважаючи на роки, століття, а можливо, і тисячоліття.

Весілля в українському стилі - сьогодні це модна тенденція. Провести таке весілля - значить наблизитися до народних звичаїв, традицій, які споконвіку були спрямовані на щасливу сім'ю, благополуччя молодих.

Все, починаючи від одягу і аксесуарів і закінчуючи народними гуляннями, повинно містити елементи українського національного стилю. Яскраві наряди гостей у вишиванках, красиве оформлення залу в народному стилі, українська національна їжа і молода, яка не у звичайній сукні, а у розкішному платті з етнічними елементами або з вишивкою.

Образ нареченого та нареченої - візитка весілля в українському стилі

Для весілля в українському стилі підібрати сукню для нареченої нескладно, оскільки українські дизайнери пропонують велику кількість всіляких варіантів: і традиційні вбрання з вишитими рукавами, ажурними яскравими поясами і плахтами, і модні сукні з етнічними мотивами. Більше ідей та інформації Ви знайдете в статті "Весільне плаття в українському стилі".

Наречена повинна не тільки придбати весільну сукню з елементами національної вишивки, але й вдало підібрати відповідні аксесуари, такі як червоне намисто, взуття з національним колоритом, хустину з вишивкою, яку одягатиме свекруха на обряді знімання фати.

5 основних елементів весілля в українському народному стилі

Красиве розпущене волосся нареченої на весіллі в українському стилі, прикрашене живими квітами або гарним вінком, чудово доповнить образ.

5 основних елементів весілля в українському народному стилі

Весільний букет - прекрасне доповнення. Тому український весільний букет повинен повністю відповідати стилю весілля. Різні композиції з ромашок, незабудок, червоних маків та волошок, пов'язані рослинними стеблами, прикрасять наречену і додадуть весільної церемонії незвичайності.

5 основних елементів весілля в українському народному стилі

Наряд нареченого для українського весілля можна комбінувати по-різному. По-перше, з нареченого можна легко зробити запорізького козака, одягнувши його в пишні червоні шаровари і обв'язавши яскравим довгим поясом. Більш демократичний варіант - лляні штани для весілля в теплу пору року або ж чорні класичні брюки, якщо боїтеся замерзнути.

5 основних елементів весілля в українському народному стилі

Але невід'ємний атрибут будь-якого наряду нареченого для весілля в українському стилі - безсумнівно, вишиванка. Візерунків для неї придумано немало, так що з вибором і пошуком підходящої проблем виникнути не повинно. До речі, купити вишиванку на весілля Ви можете також на сайті vyshyvanka.net. Широкий вибір вишиванок допоможе створити свій власний весільний стиль.

Оформлення весілля в українському стилі

Все, починаючи від запрошень, закінчуючи декором залу буде носити національний характер. Оформлення весіль в українському стилі - це гарний зал, прикрашений розшитими рушниками і живими квітами. Для українського застілля підійдуть довгі дерев'яні столи і лавки, щоб місця вистачило всім! Головний атрибут столу - вишиванки і розписний дерев'яний посуд. Добре, якщо Ви зможете замовити ресторан або кафе з відповідним оформленням.

5 основних елементів весілля в українському народному стилі

За українськими традиціями, запрошення на весілля проводилося особисто нареченим і нареченою. Так кожен гість розумів, що він важливий персонаж їхнього весілля. Якщо ж підійти до цього питання більш сучасно, то можна підготувати для кожного гостя запрошення, оформлені українськими орнаментальними візерунками.

Весільні обряди

Весілля в українському стилі відрізняє особлива енергетика та чарівність. Весільний коровай, зустріч молодих з хлібом-сіллю після церемонії одруження, обряд благословення батьками, рясне застілля, традиційні українські весільні співи. Ведучі обряду одягнені в українські національні костюми - все це українське весілля.

Конкурсну програму свята також слід намагатися зробити в українському стилі з українськими костюмами, з викупом нареченої, українськими піснями та коломийками, використовуючи традиції та звичаї народу.

Якщо Вас цікавить більш детальний опис весільних обрядів та українських весільних традицій, то прочитайте також ще одну статтю "Українське весілля".

Національна кухня

Для проведення святкового застілля найкраще підійде ресторан, який спеціалізується на національній українській кухні. До святкового столу можна замовити такі страви, як вареники, голубці, деруни, картопляники. Жодне українське весілля не може обійтися без улюбленого українського червоного борщу. Також слід подавати традиційні напої: горілку, самогонку, настойки, квас, різні компоти. Весільний торт є вінцем весільного торжества і застілля. Піднесіть весільний торт у вигляді калини і щасливих наречених в українських костюмах.

Весільний рушник, як невід'ємний елемент

«Весільний рушник» - це ритуальна річ. На нього під час вінчання повинні стати молоді. Він несе енергетику самого свята, його зберігають і бережуть, як весільну реліквію в сім'ї. Дуже багато залежить від вишивки на рушнику. Прочитайте також статтю "Що потрібно знати нареченій, яка самостійно вишиває рушник".

Бажаємо Вам вдалого та колоритного весілля в українському стилі!