Топ-5 найкращих весільних танців

5 найкращих весільних танців

До весілля залишилось всього три тижні - і тільки зараз ти зрозуміла, що не хочеш просто похитуватися в такт музиці, зображуючи танець молодят. Тоді Вам потрібно вибрати свій танець. І не затягуйте з вибором - Вам ще потрібен час, щоби встигнути підготуватися!

5 найкращих весільних танців

Найпопулярніший: вальс

5 найкращих весільних танців

Традиційний і, мабуть, найбільш поширений весільний танець. Якщо класичний вальс діє на вас як снодійне, розучуйте віденський - більш швидкий і з мінливим ритмом. Зазвичай для освоєння азів достатньо трьох занять.

Найбільш пристрасний: танго

5 найкращих весільних танців

Танцювати танго складніше, ніж вальсувати. Потрапляти в музику і добитися експресії новачкам вдається як мінімум після п'яти уроків. Хоча швидкість навчання, звичайно, визначається рівнем партнерів.

Найбільш чуттєвий: румба

5 найкращих весільних танців

Виконати «танець любові» в день весілля більш ніж логічно і символічно. Найеротичнішою варіацією румби вважається гуагуанко - коли дівчина нібито намагається остудити запал партнера, злегка відсторонюючи його. Якщо на вашій церемонії будуть діти і легкодухі, зупиніться на американській версії румби. Кількість занять у випадку зі всіма видами танцю дуже індивідуальна.

Найпростіший: хастл

5 найкращих весільних танців

Вважається, що танцювати хастл під силу навіть тим, хто на шкільних дискотеках тримався осторонь. Виконується на чотири або три рахунки, в ідеалі - під диско 80-х, не вимагає ні особливої фізичної підготовки, ні довгого навчання. Словом, справжній порятунок для молодят, чиїм хореографічним талантам так і не знайшлося застосування.

Найефектніший: фламенко

5 найкращих весільних танців

Ролі байлаор (так називають танцюристів фламенко) варто приміряти, якщо ваше весілля далеке від традиційного, інакше дійство буде виглядати дивно. Сам по собі танець непростий, налічує близько п'ятдесяти різновидів і вимагає хоча б мінімальної хореографічної підготовки.