3 способи додати ексклюзивності обручкам

3 способи додати ексклюзивності обручкам

Часто в народі кажуть, що обручки неодмінно повинні бути гладкими, щоб життя молодят було легким і безтурботним. Також традиційними вважаються обручки з жовтого золота.

Однак сьогодні молодята все частіше руйнують всі міфи та традиції і придумують щось своє, нове. Чому б не додати ексклюзивності та оригінальності обручкам, які подружня пара повинна буде носити все життя? Тим більше що обручка повинна вам подобатися, адже ви надягаєте її як символ вірності і кохання. Сьогодні ми розповімо вам про 3 оригінальних способи, які допоможуть зробити обручки ексклюзивними та оригінальними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які обручки модні у 2014 році?

Обручки з відбитком

Ваші обручки справді можуть стати унікальними. Взявши участь у виготовленні головної прикраси, ви за допомогою новітніх технологій, зможете залишити свій відбиток пальця на обручці. Спочатку відбиток сканують, потім на комп'ютері вибирається та частина, яка буде перенесена на перстень.

Обручки з відбитком

Кладдахські обручки

Свого піку мода на подібні прикраси досягла в Європі. Кладдах - це невелике рибацьке село в Ірландії, де колись жив якийсь Річард Джойс. Він поїхав на заробітки, а після повернення хотів одружитися зі своєю коханою. Однак по дорозі назад, корабель на якому він плив, був захоплений у полон, а сам Річард потрапив у рабство ювелірові. За роки ув'язнення він зміг повністю опанувати майстерність свого господаря і виготовив для коханої перстень у вигляді рук, які тримають серце під короною. Саме такий перстень відомий сьогодні як кладдахський. Коли Річарду вдалося вирватися з полону, він все-таки одружився зі своєю коханою дівчиною, яка все-таки чекала його всі ці роки. Він подарував їй цей перстень, який дотепер є символом кохання.

Кладдахські обручки

РЕКОМЕНДУЄМО: Натхнення: найкращі фото з обручками

Обручки з датою знайомства, весілля або іменем коханої

Тільки уявіть: на руці вашого коханого буде обручка з вашим іменем! Хіба не про це мріють всі жінки? І саме так все і буде, якщо ви, звичайно ж, подбаєте про це заздалегідь. Якщо ви запропонуєте майбутньому чоловіку такий варіант ваших обручок, то він навряд чи зможе відмовитися від привабливої пропозиції, носити ваше ім'я або іншу значиму для нього і для вас обох дату на своїй руці.

Обручки з датою знайомства, весілля або іменем коханої

АКТУАЛЬНО: Гравірування обручок - покажіть свою індивідуальність!

За традицією обручки повинен купувати чоловік. Однак якщо вас для вас це не просто прикраса, а символ вашого кохання, то можна підійти до вибору обручок більш відповідально і креативно. Нехай ваші обручки будуть не тільки символом вашої вірності, але й уособленням щасливого шлюбу.

ДІЗНАЙТЕСЯ ТАКОЖ: Як носити заручальний перстень?