27 років подружнього життя – весілля червоного дерева!

27 років подружнього життя – весілля червоного дерева!

Всі знають, що 25 років спільного життя – це срібне весілля, а от про 27 річницю весілля відомо мало кому. Потрібно цінувати кожен прожитий у шлюбі рік, тому забувати про це свято ми просто не маємо права.

27 років… Яке це весілля? Так уже в народі повелося, що 27 річниця весілля називається весіллям червоного дерева. Це дуже гарне і шляхетне дерево. Воно довговічне та міцне. Так і сімейна пара, що відзначає 27 років спільного життя, може сміливо заявити про свої міцні стосунки.

Таку дату в ресторані, як правило, не святкують. Всі друзі, знайомі або родичі сімейної пари приходять до них додому і відзначають за одним круглим столом. Кімнату, де буде відбуватися застілля, можна прикрасити в темно-коричневих і темно-бордових тонах. А на стіл як прикраси можна поставити статуетки з червоного дерева, підставки під гаряче, а також різьблені кошики для фруктів.

Що подарувати на 27 річницю весілля?

Для тих, хто любить стиль під старовину, рекомендують придбати на ювілей 27 років меблі з цінної деревини. Можна поміняти якусь частину меблів, наприклад, придбати зручне і якісне крісло.

Батькам можна вибрати на подарунок гарну різьблену скриньку, виготовлену з червоного дерева. Підійдуть і різні сувеніри з цінної деревини, статуетки, фігурки тварин.