17 років подружнього життя – трояндове весілля!

17 років подружнього життя – трояндове весілля!

Про річниці весілля, як правило, молодята пам’ятають впродовж перших декількох років спільного життя, а потім заклопотані щоденними справами можуть і не згадати про особливу дату. Однак не варто забувати про річницю весілля, адже це ще одна причина нагадати один одному про свої почуття. 17 років… Яке це весілля? Цю річницю називають трояндове або орхідейне весілля. Як потрібно святкувати 17 річницю весілля, щоб шлюб приніс ще більше задоволення?

З одного боку може здатися, що 17 років спільного життя - це не дуже багато, адже роки минають дуже швидко. Але якщо розглянути цей вік шлюбу з позиції спільного життя двох людей, то це досить багато, адже за цей час чоловік і дружина вже стали рідними людьми.

Часто подружні пари зізнаються, що після 15 річниці весілля не особливо звертають увагу на такі свята, а романтики в їхньому житті стає все менше і менше. Саме тому річниця 17 років спільного життя, що зветься трояндове весілля, нагадує ще досить молодій парі, що вони просто зобов'язані насолоджуватися один одним і своїми романтичними стосунками.

Не варто організовувати пишне святкування 17 річниці весілля. Це свято повинне бути наповнене особливою, романтичною атмосферою. Подружжя повинне провести цей день разом, присвятивши весь час лише собі. Ідеальний сценарій - романтичний вечір в вишуканому ресторані.

Оскільки весільна річниця називається трояндовою (орхідейною), не варто забувати і про квіти – троянди або орхідеї. Чоловік може подарувати своїй дружині гарний букет троянд, будь-яку прикрасу з рожевим каменем, а дружина спекти або замовити коханому торт з кремовими трояндами або придбати щось необхідне для нього в цьому кольорі. Доречними будуть будь-які подарунки рожевого кольору - починаючи від нижньої білизни, сорочки чоловіку або рушників, закінчуючи будь-якими дрібничками.

Постіль на чергову шлюбну ніч рекомендується обов'язково всипати пелюстками троянд, можна прийняти ванну з піною і пелюстками троянд.

Як варіант, можна відсвяткувати цей день з найріднішими людьми, влаштувавши пікнік на природі. В якості алкоголю може взяти пляшку рожевого шампанського, а на десерт замовити рожевий торт. Чоловік та дружина в цей день можуть ще раз переглянути сімейні фотографії.

Не ігноруйте 17 річницю весілля, адже це відмінна можливість згадати найщасливіший день у своєму житті та подякувати один одному за приємні миті.