Весілля на Новий рік

Весілля святкують увесь рік. Ми вже розповідали вам про особливості весіль влітку, восени, взимку і весною. Також ми розповідали вам про надзвичайну атмосферу весіль, приурочених до дня закоханих. Але сьогодні ми поговоримо про те чи варто святкувати весілля в період новорічних свят. Отже, що відбувається, коли народження нової сім’ї відбувається в день зустрічі Нового року?

Взагалі така ідея викликає багато питань: невже на весілля 31 грудня приїжджають усі запрошені, невже в них немає своїх планів на цей вечір, невже така, вибачте, приватна подія, як весілля, не перекривається по значимості таким величезним і масштабним Новим роком? Адже це, напевно, як День народження 1 січня: усі тебе поздоровляють зі спільним святом, і мало хто згадає, що в тебе сьогодні своє "скромне" свято.

Якщо вам дуже подобається ця ідея, то ми рекомендуємо вам організувати весілля в інший день, але в стилі новорічної ночі. Хоча, напевно, атмосфера все-таки буде не та. Як корпоратив на початку 20-х чисел: начебто всі п'ють і гуляють, а свято (саме Новий рік) однаково не відчуємо. Однак, якщо докласти зусиль, частинку новорічного свята все ж можна відтворити. Не забувайте, про такий атрибут Нового року, як ялинка. Ви можете придбати якісні штучні ялинки на сайті sosna.kiev.ua.

До речі, цікаво, що не тільки "заморські" наречені з радістю святкують весілля 31 грудня. На форумах і "наші" діляться думками та спогадами з цього приводу: хтось розписався декілька років тому, хтось ще в 1977 році… На тих же форумах наречені, дружини і звичайні холостячки лякають один одного всякими страшилками з приводу того, що "31 грудня заміж виходити не можна, а то…".

Однак варто зізнатися, що весілля в Новий рік - це, безумовно, надзвичайно красиво, але не практично.