Де знайти професіонального тамаду?

Де знайти професіонального тамаду?

Всі наречені мріють організувати вдале весілля, яке запам’ятається їм та запрошеним гостям багатьма позитивними моментами та оригінальними сюрпризами. Успіх розважальної частини свята залежить здебільшого від однієї людини – тамади. Тому в цій статті ми детальніше розповімо вам, як потрібно обрати тамаду та коли розпочинати пошук професіонала.

Починати шукати тамаду або ведучого потрібно заздалегідь. Як тільки визначився день вашого весілля, варто одразу розглядати різні кандидатури. Непрофесійні ведучі, які займаються цією справою тільки як підробіток, вам не потрібні, а в хороших фахівців замовлення розписані на декілька місяців вперед. Якщо ваше весілля припадає на період весільного буму (з квітня по вересень), то ми б радили не зволікати з пошуком тамади.

Актуально: Тамада – професія для справжніх чоловіків чи робота для чарівних жінок?

Існує декілька варіантів пошуку тамади. Спочатку варто розпитати своїх знайомих, родичів і друзів. Можливо, люди зможуть поділитися своїми враженнями та порадити хороших професіоналів. Це допоможе вам швидше зробити свій вибір.

Якщо такої можливості немає – шукайте в Інтернеті, купуйте журнали або скористайтеся весільним каталогом послуг на нашому сайті.

Якщо для вас бюджет не настільки важливий - спеціалізоване агентство запропонує взяти організаційні питання на себе.

Вибравши тамаду, можна призначити йому зустріч в тому закладі, де буде проходити весільний бенкет. На місці йому буде легше зорієнтуватися і прикинути варіанти майбутнього торжества. Радимо подивитися фотографії і відео з записом весіль, які вів обраний кандидат. Але навіть якщо він вам відразу сподобався, не поспішайте при першій зустрічі остаточно домовлятися з ним про замовлення. Спочатку обговоріть розмір винагороди, і дізнайтеся, що ви за ці гроші одержите. Цілком можливо, що разом з тамадою ви запрошуєте на своє весілля ще й невеликий музичний колектив або ді-джея. Це дуже зручно, адже не потрібно додатково шукати музикантів. Та й можна бути впевненим у тому, що вся весільна програма буде відпрацьована ідеально.

Знайшовши хорошого ведучого, не викидайте його телефон після весілля. Можливо, він пригодиться комусь з ваших друзів або родичів.