Уггі для нареченої

Уггі для нареченої

Весільна мода швидкоплинна. І з цим не посперечаєшся. Однак останнім часом весільна мода поєднує задавалося б несумісні речі: весільну сукню і уггі. Дизайнери вирішили зламати стереотип про те, що наречена обов’язково повинна бути на високих каблуках, і придумали весільні уггі. Тепер модно, щоб було не тільки красиво, але й зручно! І весільні уггі повністю відповідають цим вимогам!

Уггі не можна назвати традиційним взуттям нареченої, нехай навіть на зимовому весіллі. Це більше епатажне взуття, яке пасуватиме неординарним особам, які звикли дивувати гостей своєю оригінальністю. Не дивно, що таке взуття спричинило гострі суперечки серед фешн-блогерів. Однак є й прихильниці уггі, яким припала до смаку така ідея. Можливо в найближчому майбутньому теплі, комфортні чоботи стануть справжнім трендом весільної моди.

Особливо актуальною є тема уггі в холодну пору року. Взимку уггі – це незамінне взуття на кожен день. Добре, що сьогодні можна придбати якісні уггі в інтернет-магазині тут http://uggslife.ru/catalog/classic_argyle_knit/ за доступною ціною. Але от чи пасуватиме таке взуття нареченій?

Особливе місце займають, звичайно, білі уггі, які, на думку дизайнерів, чудово поєднуються з білосніжним весільним платтям! Сріблясті уггі, декоровані пайєтками, також повністю відповідають святу. Однією з найбільш популярних моделей є уггі з великим кристалом "Swarovskі" замість ґудзика. Всі моделі "UGG" виготовлені з натуральної овечої шкіри і покриті спеціальною водонепроникною плівкою, що переливається на світлі.

Також компанія "UGG Australіa" випустила колекцію уггі для наречених з назвою "I DO!", в яку потрапили білі уггі, сріблясті уггі і хутряні в’єтнамки з бантиком.

Уггі для нареченої
Уггі для нареченої
Уггі для нареченої
Уггі для нареченої

Любите дивувати публіку або просто збираєтеся відсвяткувати весілля на батьківщині Снігової королеви? Тоді можете відкласти класичні туфлі на каблуці і зупинити свій вибір на... весільних уггах. Ну а якщо серйозно, то чому б не одягти уггі під час прогулянки по місту та весільної фото сесії? А от на церемонію вінчання варто було б придбати щось більш класичне…

А як вам така ідея?