Переодягання нареченої: традиція чи модний тренд?

Переодягання нареченої: традиція чи модний тренд?

Кожна наречена мріє здивувати всіх гостей та, в першу чергу, коханого, своєю красою. Інколи буває важко підібрати той єдиний образ, який підкреслить усі переваги фігури та природну красу нареченої якнайкраще. Звідси виникає запитання: чи достатньо нареченій одного плаття для весілля? Багатьом це питання здасться дивним, але з огляду на останні тенденції у весільній моді, воно є досить актуальним.

Сьогодні дуже багато наречених вирішують змінювати сукню протягом свята. І на це є декілька причин.

В першу чергу, варто згадати про зручність одягу. Якщо ваша весільна церемонія відбувається в класичному стилі, то у вас обов'язково повинне бути гарне і пишне плаття. Воно виглядає розкішно, урочисто і вдало підкреслює важливість моменту. Але таке вбрання не дуже зручне під час виконання першого подружнього танцю. Саме тому багато наречених переодягаються в більш короткі, легкі вечірні сукні, які не сковують рухів. До речі, за дуже вигідною ціною ви можете купить вечернее платье на сайті shop.purity-fashion.com. Дуже красиво виглядає, коли колір вечірньої сукні нареченої перегукується з елементом одягу нареченого: наприклад, у дружини рожеве плаття, а в чоловіка - рожева сорочка.

Кожна пара хоче, щоб їхнє оригінальне весілля запам'яталося не тільки їм, але й всім запрошеним на свято гостям. Зміна плаття нареченої - це відмінна можливість здивувати гостей.

І не варто забувати про ще одну причину - труднощі вибору. Багато наречених при виборі вінчального плаття зіштовхуються з проблемою вибору. Адже сьогодні весільні салони пропонують такий різноманітний асортимент суконь, що очі просто "розбігаються". Якщо вам сподобалося відразу кілька суконь, а ваше фінансове становище дозволяє купити обидва вбрання, то чому б не подарувати собі радість в такий чарівний день. Адже весілля - це ідеальний привід для нареченої покрасуватися відразу в декількох неповторних образах і стати королевою вечора.

Якщо ви вирішили змінити сукню на весіллі, то врахуйте кілька важливих нюансів:

  • попередьте ведучого про переодягання. Він повинен продумати сценарій таким чином, щоб поява нареченої в новому образі була ефектною і несподіваною.
  • про переодягання повинна знати дружка, яка допоможе одягти інше плаття;
  • не забувайте, що ваш новий образ повинен бути таким же цілісним і завершеним, як і перший.

Переодягання нареченої як традиція

Традиція змінювати плаття протягом весілля вважається європейською. Але насправді в багатьох країнах на інших континентах цей обряд проводиться вже давно. Наприклад, весільна церемонія в Марокко передбачає мінімум три плаття для нареченої, а максимум - 7. Приголомшлива кількість суконь у наречених з Таїланду - їх повинно бути не менше 10 і всі вони різного кольору. Кілька разів прийнято переодягатися і японським нареченим.