6 причин зайнятись спортом

6 причин зайнятись спортом

Тренування виключно з метою схуднення значно знижують ефект від фізичних вправ. Потрібно шукати нові стимули: покращення настрою, підвищення імунітету. Пропонуємо декілька корисних характеристик фітнесу, які допоможуть тренуватися з більшим запалом. Але перед цим потрібно звернути увагу на жіночі кросівки у Луцьку. Тільки якісне взуття може збільшити користь від фізичних вправ. Правильні кросівки розподіляють навантаження по тілу, забезпечуючи анатомічно правильне положення хребта та внутрішніх органів.

Фітнес прискорює обмін речовин

Помірні заняття спортом не тільки покращують процеси обміну речовин, але й підвищують здатність імунної системи боротися з інфекціями. Ведіть активний спосіб життя, займайтесь потроху, але систематично. Це дасть хороші результати.

Спорт – найкращий стоматолог

Регулярні заняття фітнесом знижують ризик захворювання пародонтозом, так як в організмі знижується рівень С-реактивного білка. Активний спосіб життя і догляд за ротовою порожниною допоможуть зменшити частоту візитів до стоматолога.

Покращуємо зір

Активний спосіб життя на 70% знижує ризик вікової дистрофії сітчатки. Дистрофія сітчатки – невиліковне захворювання, яке позбавляє можливості нормально читати, водити автомобіль і повноцінно розрізняти дрібні деталі. Це одна із найбільш популярних причин втрати зору у віці старше 60 років. Будьте активними, якщо у вас немає можливості бігати чи ходити на спортивні заняття, достатньо робити щоденні прогулянки по півтора-два кілометри. Вибирайте зручні жіночі кросівки в Івано-Франківську, які спеціально розроблені для таких цілей.

Здоровий сон

Дослідження показали, що люди, які мало рухаються, мають поганий сон і страждають від безсоння. Тренуйтесь навіть тоді, коли ви дуже зайняті. Практика доводить, що помірні навантаження нормалізують тонус м’язів і сприяють хорошому сну.

Користь фітнесу для травної системи

Якщо відчуваєте, що з’явились проблеми з травленням, швидко на тренування. Іспанські вчені довели, що легкі фізичні навантаження зменшують нудоту та дискомфорт в кишечнику. Прискорений пульс та дихання стимулюють природнє скорочення м’язів кишково-шлункового тракту, що сприяє швидкому перетравленню їжі.

Забудьмо про втому

Прогулянка – хороші ліки від втоми. Рух заряджає тіло енергією і знижує втомлюваність. Систематичні тренування сприяють виробленню допаміну та серотонінц, які не дають відчувати втому. Прогуляйтесь 20 хвилин в швидкому темпі – це неодмінно додасть добрості.