Весільний салон Slanovskiy

Адреса: 
Куліша,14
Телефони: 
097 97 97 232
Режим роботи: 

понеділок-п ятниця 11.00-19.00
субота 11.00-17.00
неділя-вихідний

Найкрасивіші весільні сукні вже чекають своїх ніжних і неперевершених власниць в салонах Slanovskiy – і нехай в цей день ви будете справжньою принцесою!
З 2009 року до компанії почали поступати пропозиції про прийняття участі в показах на таких престижних виставках, як в Мілані,Лондоні та Нью-Йорку. Торгівельна марка не лише «тримає планку», але і постійно підвищує її, завойовуючи симпатії нових клієнток.

Мета компанії – не йти в ногу з модою, а на крок випереджати її». Такого кредо дотримуються дизайнери Slanovskiy, які ретельно відстежують тенденції весільної моди, подорожують по всьому світу, відвідують виставки і покази. Образи, створені творчим колективом компанії, на крок випереджають будь-які модні тренди. Тому з впевненістю можна сказати, що «Slanovskiy» не лише стежать за модою, але і самі диктують її.

Весільні та вечірні плаття від TM Slanovskiy – це плаття для впевнених в собі жінок, які бажають підкреслити власну неповторність, індивідуальність та сексуальність!!!

Ми втілимо Вашу мрію в життя!!!!

Завітайте до нас в гості і Ви будете приємно здивовані вибором брендових весільних суконь італійського дизайну за доступною ціною!

http://vk.com/id173370377