5 оригінальних весільних сценаріїв

5 оригінальних весільних сценаріїв

Весілля - це чудова подія в житті молодят. Цей день вони чекають з нетерпінням і ретельно до нього готуються. Хтось скаже, що найголовніше це весільне плаття, а хтось - весільний кортеж, вибір банкетного залу та інше. Але не варто забувати, що правильний сценарій цього дня теж має велике значення.

У вас немає сценарію для весілля? Ви не можете придумати образ нареченої? Класичне весілля не для вас? Вам хочеться чогось екзотичного? Тоді ця стаття є для вас актуальною!

Ми підготували для вас огляд 5 найбільш екзотичних весільних сценаріїв. Можливо саме серед цих варіантів ви знайдете щось цікаве для себе. І головне не забудьте про фотографа.

Весілля в стилі мультфільму Шрек

Немає ніякого сумніву, що анімаційна історія про Шрека є однієї з найбільш популярних в історії Голлівуду. Тому не дивно, що ця сучасна казка про доброго монстра завоювала серця молодят, і стала основною ідеєю весілля в стилі Шрек. Молодята одягаються в костюми героїв казки, деякі пари навіть змінюють колір шкіри за допомогою професіоналів боді арту. Так, таке весілля не забудуть ніколи не тільки молодята, але й запрошені гості!

Весілля під водою

Весілля під водою

Якщо Ви любите водні види спорту, тоді це, звичайно, не для Вас. Ця пара зустрілася під час занять по дайвінгу. Вони вважають, що занурення у воду ідеально підходить для проведення церемонії їхнього одруження. Як вони обмінялися клятвами - для всіх залишається загадкою.

Весілля в стилі on-lіne гри Halo

Весілля в стилі on-lіne гри Halo

Не варто дивуватися весіллю в стилі on-lіne гри Halo. Що може бути крутіше (для деяких геймерів), ніж коли світловий меч зносить голову з плечей? Пари на фото познайомилася в on-lіne грі Halo, тому вони вирішили організувати весілля в саме в цьому стилі. Після церемонії одруження на величезному екрані спалахнув Рівень 2 і гості зрозуміли, що романтика цього вечора на цьому підійшла до кінця.

Весілля в стилі Зоряних війн

Весілля в стилі Зоряних війн

Так, існують на світі жінки, які мріють про весілля в стилі Зоряних війн. Весілля в стилі Зоряних воїн відбулося в нашому місті Львові. Всі герої були в зборі.

Весілля в стилі Пітера Пена

Весілля в стилі Пітера Пена

Для тих, хто любить чари та фантазії, весілля в стилі Пітера Пена, буде особливо цікавим. Тільки уявіть собі, що всі ваші близькі і друзі змінять свої нудні костюми на костюми героїв казки про Пітера Пена. Однак, з упевненістю можна сказати, що якщо ти виходиш заміж за хлопця, який любить одягатися, як Пітер Пен, на тебе чекають набагато серйозніші проблеми, ніж підготовка до весілля.

Не знайшли серед цих ідей ідеального для себе весільного сценарію? Не засмучуйтеся! Ідей ще багато. Наприклад, ви можете переглянути сучасні популярні мультфільми на сайті http://multiki-online.net/category/luntik/ і знайти там натхнення. До речі, дивитися добрі мультфільми – це корисно, особливо під час підготовки до весілля, коли так хочеться розслабитися.

Бажаємо успіху!