Правила участі для користувачів (молодят)

Реєстрація користувачів на весільному порталі girko.lviv.ua (далі - Портал) є добровільною та безкоштовною. Зареєстрований користувач Порталу має можливість коментувати статті, будь-яку іншу інформацію та брати участь в обговореннях на форумі.

При користуванні сайтом, необхідно дотримуватися наступних правил:

  1. Забороняється публікувати неправдиву інформацію, яка вводить в оману інших користувачів Порталу, а також повідомлення, які містять ненормативну лексику, пропаганду насильства, расової, статевої, національної, релігійної, сексуальної дискримінації, та іншу інформацію, яка суперечить українському законодавству;
  2. Забороняється публікація в коментарях і відзивах прямих посилань на будь-які інтернет-ресурси. Якщо є необхідність послатися на яку-небудь фірму або організацію, потрібно поставити посилання на відповідний розділ каталогу фірм.
  3. Забороняється розміщувати фотографії або графічні матеріали без дозволу осіб, які мають на них авторські права;
  4. Забороняється створювати одноразові користувальницькі акаунти, які використовуються для публікації спаму
  5. При реєстрації необхідно вказувати реальні дані. Ми гарантуємо, що e-mail адреси, зазначені при реєстрації, не потраплять з нашої вини до списків спам-розсилань..
  6. Забороняється привселюдно обговорювати, критикувати дії та рекомендації Адміністрації Порталу і виражати своє відношення до неї у безособовій формі. Всі спірні питання вирішуються тільки в приватній формі, через систему приватних повідомлень або по електронній пошті.
  7. Зареєстрований користувач повинен дотримуватися правил форуму.

За будь-яке порушення цих правил реєстрація користувача може бути вилучена Адміністрацією без пояснення причин і спеціального повідомлення.

Адміністрація Порталу не гарантує вірогідність і повноту інформації, опублікованої на Порталі третіми особами, і не несе відповідальність перед користувачами за шкоду, яка може бути заподіяна в результаті реєстрації на Порталі, використання будь-якої інформації, розміщеної на сторінках Порталу.

Адміністрація порталу залишає за собою право змінити ці Правила в будь-який момент часу без повідомлення користувачів.

Ваш весільний фотозвіт!

Хочете, щоб весільний портал Girko.lviv.ua опублікував фотозвіт про Ваше весілля? Немає нічого неможливого! Дайте волю своїй фантазії , поділіться солодкими спогадами про Ваше весілля та особливостями процесу підготовки до нього з відвідувачами нашого сайту. Як тільки звіт буде опубліковано, Ви зможете продемонструвати, яке казкове і незвичайне весілля було у Вас, друзям і близьким, які не могли опинитися поряд в цей чудовий день.

Ми не встановлюємо ніяких рамок Вашим творчим поривам, пишіть так, як хочете, щоб відвідувачі побачили Ваш весільний звіт: сухі цифри, або ж цікава розповідь - як Вашій душі завгодно. Довжину звіту теж залишаємо на Ваш розсуд, він і коротеньким може бути, і досить довгим.

Намагайтеся супроводжувати розповідь фотографіями з весілля, адже прочитати - це одне, а от побачити - набагато цікавіше!

Підготовлений Вами звіт з фото надсилайте нам на через форму контактів.

Як тільки ми отримаємо від Вас весільний звіт, ми повідомимо Вас, коли він буде опублікований. Ми намагаємося публікувати Ваші весільні звіти якомога швидше.

Ми будемо раді відповісти Вам на питання, що стосуються публікації весільних звітів. Ви можете зв'язатися з нами через контактну форму на нашому сайті.