Зіркові весілля 2011 року

На календарі вересень, вже більша частина року - позаду, а значить, можна підвести проміжний підсумок весільного буму 2011 року. Звичайно, основний пік очікуваних весіль, планується на осінь. Але і зараз таблоїдам є про кого розповісти.

Різ Уізерспун і Джим Той

Другий шлюб відомої актриси було зареєстровано 26 березня 2011 року. Підготовка до урочистої події, за мірками Голівуду, була дуже швидкою: на все про все 3 місяці. Однак це не завадило закоханим організувати прекрасне весілля. На церемонію були запрошені близькі і друзі, всього 120 осіб. Серед гостей помітили навіть колишнього чоловіка Різ.

Саме весілля проходило на ранчо, це місце найкращим чином відображає звички і систему цінностей новоспеченої пари - вони обоє затяті борці за чистоту природи і екологічність. По завершенні церемонії в небо були випущені 80 голубів. А після того, як наречена змінила вбрання на більш зручне, почався офіційний прийом.

Кейт Мосс і Джеймі Хінс

1 липня 2011 відбулося весілля однієї з найвідоміших моделей світу. Її батьківщина - Англія, і співвітчизники переживали за Кейт не менше, ніж за її тезку і принца Вільяма. Весілля проходило з розмахом. На церемонії, що проходила в невеликій церкві, зібралися не тільки близькі молодят, а й їхні діти. Щаслива наречена в оточенні юних подружок нареченої була чудова. Святкування тривало протягом трьох днів.

Деніел Крейг і Рейчел Вайс

Звістка про одруження відомих акторів, що відбулося 22 червня 2011 року, стало сюрпризом для багатьох. Молодята вирішили провести інтимне торжество, закрите від сторонніх очей. Цьогорічні весільні Фото девушек-знаменитостей є доступними для широкого загалу – усі, крім весільних фото Рейчел Вайс. Тому до цих пір нічого не відомо ні про подробиці весілля, ні про плаття і аксесуари нареченої.

Лілі Аллен та Сем Купер

Пара розписалася 11 червня 2011. Популярна співачка виходила заміж вагітною і була просто чарівна. Оригінальне плаття в стилі 40-х років витончено підкреслювало справжню жіночу красу, а щаслива посмішка була найкращим аксесуаром. На жаль, вагітність співачки закінчилася трагічно, незабаром вона втратила дитину.

Дайдо

Співачка повідомила про своє заміжжя у своєму блозі. Крім того, там же вона розповіла і про те, що незабаром у неї з'явиться дитина - вона вагітна.

Бажаємо всім новоспеченим подружжям щасливого сімейного життя!