Збираємося на дівочу вечірку. Що подарувати?

Збираємося на дівочу вечірку. Що подарувати?

Що таке дівоча вечірка? Це останнє свято в дівоцтві, бурхливі веселощі, жіночі радості, подружки, відверті розмови, прощання з безтурботним життям. Подарунок на дівочу вечірку повинен бути особливим.

Що подарувати подрузі на дівочу вечірку? Те, що принесе їй радість, буде потім нагадувати про вас, піднімати настрій. Цей подарунок може бути не настільки корисним, як ефектним і оригінальним. Презент на дівич-вечір повинен відрізнятися від весільного подарунка. Його ви даруєте тільки їй, вашій подрузі.

Отже, що можна подарувати на дівочу вечірку:

Для краси.

Почнемо з елементарного. Якщо у вас катастрофічно не вистачає часу і сил, щоб ходити по магазинах, купіть сертифікат. Подруга зможе вибрати все, що їй сподобається. Мінус такого подарунка - втрачається інтрига і відсутній момент здивування. Найкраще викроїти час на похід по магазинах і купити, наприклад, шикарний комплект нижньої білизни. Звичайно, з урахуванням того, що ви точно знаєте розмір. Можна придбати набір елітної французької парфумерії. Купуйте стильні аксесуари. Хто як не ви знаєте, що є в гардеробі подруги. Під її вбрання можна підібрати стильну сумку і палантин, ремінь та рукавички. До речі, якщо у Вас мало часу на походи по магазинах можете скористатися послугами інтернет магазинів і замовити, наприклад дешевую одежду оптом через інтернет. Ось побачите, як сподобаються подрузі ці жіночі радості!

Подарунок з родзинкою.

До цієї категорії відносяться незвичайні подарунки. Подруга любить оригінальний декор? Подаруйте їй чарівну банку з метеликом. За нею можна спостерігати нескінченно. Видовище дуже зачаровує і допомагає розслабитися. А як красиво виглядає! Хто не любить співати в душі! Порадує своїм позитивом такий незвичайний подарунок, як радіо для душу. Ваша подруга зарядиться веселощами і бадьорістю на весь день.

Корисний подарунок.

Цим презентом можуть стати предмети побуту, кухонне начиння, корисні речі для дому, посуд. Але все це нудно і банально. Подумайте, що може стати в нагоді подрузі в її роботі, за допомогою чого трудовий процес здасться більш привабливим. Якщо майбутня наречена проводить багато часу за комп'ютером, подаруєте їй мишку на палець. Дуже зручний пристрій, за допомогою якого можна не тільки прискорити робочий процес, але і зробити його максимально приємним. Подруга перукар? Подаруйте їй набір професійних інструментів, які вона довго шукала. Художникам і дизайнерам можна подарувати професійні набори для творчості. Найкращим подарунком для закоханого в свою професію флориста стануть рідкісні рослини і оригінальні кашпо. Лікарю можна купити стильний медичний халат. Колеги будуть в захваті. Візажисту припаде до душі професійна косметика або набір кистей для нанесення макіяжу. І не забудьте яскраво і ефектно упакувати подарунок. Листівка з побажаннями повинна стати обов'язковим додатком до презенту.