Запрошення на весілля

Запрошення на весілля

Весілля! Скільки всяких дрібниць потрібно врахувати під час підготовки до свята. Наприклад, потрібно запросити гостей! Хоча це не така вже й дрібниця, як може здаватися спочатку.

Перш ніж думати про запрошення, потрібно скласти, обговорити і затвердити список гостей. Після настільки болісної для деяких молодят процедури можна переходити до самих запрошень.

Варіантів запросити гостей на весілля існує безліч. Вибирайте, що вам більше по душі.

Найпростіший варіант запросити гостей усно: комусь по телефону подзвонити, комусь при зустрічі повідомити.

З появою Інтернету варіації запрошень істотно розширилися. Так, запрошення на весілля можна:

  • відправити на емейл, як у вигляді простого листа, так і у вигляді листівки;
  • викласти відео-запрошення на ютубі або у своєму блозі, а посилання відправити друзям.

Такий варіант підійде для ваших однолітків, а ось старше покоління краще запрошувати традиційним способом.

Найбільш традиційний варіант розіслати поштою або особисто вручити весільні запрошення - листівки. До близьких родичів можна прийти в гості, а тим, які живуть в іншому місті, можна надіслати весільне запрошення поштою.

Запрошувати на весілля бажано зазделегідь. Краще за півтора-два місяці. Крайній термін два тижні. Врахуйте, що вашим майбутнім гостям треба внести весілля у свої плани. Особливо важливо раніше повідомити про весілля, якщо плануєте святкувати його влітку. Адже літо це пора відпусток. А ще гостям потрібно подбати про подарунок - для цього потрібен час і гроші. Ви можете спочатку запросити гостей усно, а потім ближче до весілля розіслати запрошення.

Варіантів весільних запрошень безліч:

  • Стандартні листівки, що продаються в газетних кіосках, книгарнях;
  • Ексклюзивні запрошення, дизайнерські, по індивідуальному замовленню, ручної роботи, на дуже дорогому папері, з вензелями, позолотою, стрічечками, стразами, квітами;
  • Роздруковані в друкарні, за бажанням замовника;
  • На фотографії нареченого і нареченої, на колажі з дитячими фотками і місцем одруження; у вигляді колажу фото, де написане місце, дата і час;
  • На печеньках-пряниках, шоколадках, магнітах, кульках, гарбузах, хусточках, на будь-якому іншому предметі, який тільки вам прийде в голову;
  • У вигляді книжок, сувоїв, грошей, скриньок, діафільму, коробочок;
  • Зроблені своїми руками з підручних матеріалів.

Слід сказати, що дуже часто сьогодні молодята при виборі весільних запрошень користуються послугами інтернет-магазинів в Китаї. Доставка з Китаю - сьогодні доступна для всіх, тому замовити якусь річ можна без проблем. Ви можете підібрати для себе листівку і купити відповідну кількість екземплярів. Ціни приємно Вас здивують. Якщо Ви вирішили робити запрошення самостійно, то таким же чином можна замовити і оригінальний декор.

Ви можете використовувати різні варіанти запрошень. І навіть текст у запрошеннях на весілля може бути різний: класичний - для родичів; веселий і легкий - для друзів нареченого і нареченої. Текст може бути надрукований у друкарні, написаний каліграфом або вами.

Написати можна як завгодно: креативно-позитивно, святково, смішно, віршовано. Але! обов'язково вкажіть де і коли ви чекаєте гостей. Ще напишіть в запрошеннях імена тих, кого ви запрошуєте. Подаруєте своїм гостям частинку уваги, не розсилайте безіменних запрошень.