Вибираємо відеооператора

Вибираємо відеооператора

Від того, якого Ви оберете весільного оператора, буде залежати дуже багато. Тому до його пошуку варто підійти дуже ґрунтовно. Адже день весілля - це початок життя нової сім'ї, який просто необхідно зафіксувати для наступних поколінь.

Перше, і найголовніше правило - не зупиняйтеся на першому-ліпшому операторі, адже видеосъемка свадьбы - це дуже важливо. Зустріньтеся ще хоча б з кількома. Подивіться їх роботи і порівняйте. Багато про відеооператора може сказати рівень його зайнятості. Якщо клієнтів багато, значить його роботи подобаються людям. Спробуйте взяти телефони тих пар, на весіллях яких знімав Ваш претендент. Якщо він відмовить Вам надати контакти клієнтів - варто насторожитися. А раптом він взагалі показує Вам не свої роботи? Але, не варто користуватися послугами і занадто популярного оператора - якщо він знімає масово, то можливо, вже вичерпав свій творчий запас і просто не викладається на повну.

Дуже цінуються оператори, які можуть запропонувати власні сценарії весільних фільмів. Це означає, що його фантазія не вичерпалася, а Ваш фільм буде оригінальним і цікавим. Подивіться, чи є в арсеналі майстра виносні мікрофони і додаткова підсвітка - це невід'ємні помічники професіоналів.

І наостанок ще одна порада - запитайте у оператора, скільки років він знімає весілля. Вік і досвід кандидата також дуже важливі.