Вибираємо ювелірні прикраси на весілля

Вибираємо ювелірні прикраси на весілля

Якщо ми звернемося до історичних фактів, то знайдемо згадування про те, що наші предки надягали безліч прикрас на весілля, притягаючи тим самим щастя і удачу в майбутньому спільному житті. Правда, у той час ювелірні прикраси більше були схожі на амулети, ніж на витвори мистецтва, чим можуть похвалитися сучасні наречені.

Сьогодні у весільних салонах і ювелірних магазинах пропонується безліч різноманітної недорогої біжутерії для весілля, а також справжніх коштовностей, представлених у єдиному екземплярі. Для того, щоб грамотно підібрати прикрасу, необхідно продумати образ нареченої аж до дрібниць. А допоможуть Вам у виборі ці поради.

Правила вибору ювелірних прикрас для весілля

Весільні прикраси лише підкреслюють красу плаття нареченої, вони в жодному разі не повинні очолювати і бути основним елементом образу молодої. Крім того, і біжутерія і коштовності повинні гармоніювати з весільним убранням по стилю і кольору.

Правильно підібрати прикрасу допоможе фасон весільного плаття, а точніше його виріз. Багато сучасних весільних суконь мають глибоке декольте або позбавлені бретельок, до них найкраще підійдуть довгі намиста або кольє, а також спадаючі сережки. Якщо ж виріз неглибокий, підберіть до нього прикрасу, яка буде щільно облягати шию.

Всі ювелірні прикраси: кольє, браслет, сережки, підвіски, повинні сполучатися між собою. Ідеально, якщо ці аксесуари з однієї колекції. Якщо ні, то в них повинні бути схожі елементи декору або одна спільна ідея. Тільки в цьому випадку образ нареченої буде завершений.

Якщо весільне плаття щедро вишите бісером або прикрашене стразами, у такому випадку нареченій не потрібно додаткових прикрас.

Мода на коштовності

Щоб грамотно підібрати необхідні ювелірні вироби на весілля і стати стильною нареченою, варто знати основні тенденції в моді. Адже дизайнерські ідеї змінюються кожні п'ять-десять років.

Сьогодні знову популярні перлини, діаманти, украшения из серебра, а також вінтажні роботи ювелірних майстрів. Причому в кожну прикрасу привноситься дух сучасності: використовуються елементи поп-модерну і креативного мінімалізму.

Намиста з перлин – найбільш популярні серед розмаїтості прикрас для нареченої. Перлини можуть бути різних відтінків: білий, рожевий, блакитний, зелений, сріблястий і навіть чорний. Але найчастіше для весілля використовуються ювелірні прикраси зі світлими сортами цього органічного мінералу, як символ краси, чистоти і ніжності юної нареченої.

По-королівськи на весіллі виглядають діаманти. Ювелірні виробиз діамантами в усі часи вважалися винятковою розкішшю. Сьогодні будь-яка наречена може дозволити собі в день одруження прикраси з діамантами: діадеми, кольє, підвіски, браслети, сережки. Навіть якщо у Вас недостатньо коштів на настільки виняткову красу, Ви можете взяти ювелірні прикраси на прокат. Сьогодні ця послуга надається багатьма весільними салонами або агентствами. Приголомшливий ефект забезпечений.

Для стильних наречених підійде варіант з вінтажними прикрасами в стилі модерн. Цей стиль відрізняється використанням у дизайні рослинного орнаменту, плавних ліній, особливого відтінку металу. Якщо Ви виберете вінтажний виріб, можете бути упевнені - ця прикраса зроблена в єдиному екземплярі.